2737
2734
عنوان

برادرشوهرم میخاد زن دوم بگیره

839 بازدید | 36 پست

البته به گفته خود احمقش

پولداره ..به شدت تنوع طلب از زنا خیلی حرف میزنع ...حرفای زشت

زنش هم خودشو زده به اون راه و میگه شوهرش اینارو برا شوخی و خنده میگه..

مدام میگه میخام زن دوم بگیرم ..با همکاراش یا خانما گرم میگیره و ...حتی تماس و چن باری فهمیدم باهاشون رفته دور دور

من با جاریم رابطم خوب نیی ولی از حرفای شوهرش متنفرم ولی جاریم جلوی ما خودشو میزنه به خنده و بیخیالی

در صورتی که ۳ سال پیش ک با هم رابطمون خوب بود هر روز پیشم گریه میکرد و میگفت طلاق و.‌‌.

حالا میدونید مشکلم چیه؟؟؟؟؟

حالا ک با جاریم رابطمون ریخته به هم...برای ماس مالی حرفای قبلنش در مورد شوهرش و طلاق..مدام پیشم از زندگیش و شوهرش تعریف میکنه در صورتی ک واقعیت را همه میدونن

نمیدونم چجوری بهش بفهمونم برام مهم نیس یا خوشحال نیستم..

وقتی میبینمش به شدت میره روی مخم ..از تظاهر کردناش خسته شدم 

🤗🤗🤗🤗

برادرشوهرمنم پارسال میخواست بگیره باباش نذاشت اون بخاطر بچه 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونو ولش کن

آزمایش بارداری ندادی شما ؟؟؟؟؟؟

چی شد بالاخره

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728
2738

عزیزم اون خودش الان از درون داغونه و حفظ ظاهر میکنه به نظرم تو ديگه کاریش نداشته باش بذار حداقل اینجوری دلخوش باشه ظاهری 

من دوتا از دختر عمه هام شوهراشون معتاد صفر هستن ولی یجوری ازشون تعريف میکنن که کم فقط لبخند ملیح میزنم دربرابرشون، چون چاره ای ندارن وقتی مجبورن کنار بیان با این شرایط 

اونو ولش کن آزمایش بارداری ندادی شما ؟؟؟؟؟؟ چی شد بالاخره

اررررره دادم رفته بالا

حالت تهوع هم دارم خیلی و این حالت برام لذت بخشه ...حاضرم با چاقو دستمو ببرن ولی بچم بزرگ شه توی شکمم

راستی همین جاریمم حاملس ۴ ماهشه🤣

🤗🤗🤗🤗
پس زنش چکار میکنه

الان دارن میرن دکتر و پیگیرن با هم زندگی می کنن دیگه 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2706