2737
2734
عنوان

درامد یک دندانپزشک

915 بازدید | 13 پست

گزینه سوالات

۱.۲برای      درامد یک دندانپزشک بدون مطب

۳.۴ برای      درامد یک دندان پزشک با مطب

توجه این نظرسنجی دو سوال دارد

تعداد رای : 11
نظرسنجی
بیشتر از ۱۵
3
27%
کم از ۱۵
2
18%
بیشتر از ۵۰
5
45%
کمتر از ۵۰
1
9%

بستگی داره 

من دندونپزشک میشناسم درآمدش ماهی هشتصد تومنه 

یکی دیگه میشناسم خودشو میکشه یه مریض داشته باشه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان دکتر زیاد شده برا همین مثل شغل ازادهای دیگست ممکنه یکی مشتری زیاد داشته باشه یکی کمترقبلنا سنگ رو برمیداشتی لیسانس در میومد از زیرش الان سنگ رو برمیداری دکتر از زیرش در میاد البته یه مثله.

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین

یه فامیل داریم تو دوران تخصصش بادوستش کارمیکرد میگفت هفته ای14تومن میگیرم.حدود7سال پیش. الان خودش مطب داره.هردندونو1و800میگیره کمی بالاتر یا پایین تر.نوبتم بخوای بگیری1ماه بایدتونوبت باشی. دیگه فکرکن چقددرمیاره

دردم از یار است و درمان نیز هم

دختر عموم دندان پزشکه شوهرش گفته نباید به مدکر جماعت راه بدی بیاد مطبت 

فقط زن و بچه ها بیان 

مشتریش کمه فقط مگس میپرونه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2738

باید راهشو پیدا کنی  و کارت خوب باشه مثلا یه دندانپزشک میتونه تو یک روز از یه منطقه محروم بیشتر از یه دندانپزشکی که مطبش وسط شهره پول در بیاره

من به هرچي ك بخوام میرسم . . ❥⇡↯『』⇡↯❥
من یک پارتی تو بیمارستان بانک ملی دارم

خب چه بهتر اول برو تو بیمارستان کار کن هم شناخته میشی هم پول در میاری مطب میزنی کارت راه می افته ولی همونطور که گفتم کارت باید درست باشه

منم هدفم دندانپزشکیه تو بیمارستانم آشنا دارم ولی کلینیک بهتر از بیمارستان هم از نظر امکانات هم از نظر حقوقی که میگیری

من به هرچي ك بخوام میرسم . . ❥⇡↯『』⇡↯❥