2733
2739

اصلا باورم نمی شد یعنی شوهرم میخواد به من خیانت کنه!!!!

جمله های پیامو مرتب برای خودم تکرار میکردم

آره عزیزم فردا شب میبینمت...هفته پیش خیلی بهمون خوش گذشت بازم میریم باهم دیگه....

یا خدااا  این کیه شمارش ناآشناست....

همیشه فکر میکردم برام مهم نیست مردی خیانت کنه منم از زندگیش میرم بیرون..

..ولی داشتم مثل سیر و سرکه می‌جوشیدم هیچی بهش نگفتم گفتم باید تعقیبش کنم سر از کارش در بیارم ..

حتی می ترسیدم به شماره زنگ بزنم ببینم کیه؟!!

۳روز طول کشید و من مدام درگیر بودم 

تا اینکه یک چیزی یادم اومد از خنده مرده بودم ...

آخه من گوشیم سوخته بود و سیم کارتمو گزاشته بودم  توش 

اس ام اس ای خودم بود که به جاریم زده بود...😅😅

تا مدتها به شوهرم هیچی نگفتم ☺

بعد که گفتم یک نگاهی کرد عاقل اندر...😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالی بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

برای منم پیش اومده😂😂😂😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2731

من یه بار تو گوشی شوهرم پیام دیدم زده بودعشقم ما میبریم حالا میبینی ازساعت 12شب خودمو خوردم تا ساعت1بامشت زدم تو شکمش از خواب پاشد هاج وواج میگفت چی شده منم فقط فحش میدادم آخرش گوشیو پرت کردم تو صورتش گفتم گمشو برو بیرون دیگه هم نبینمت بعدفهمیدم شماره دوستش بود با هم کل کل کرده بودن سر بازی سپاهان واستقلال اونم برای اینکه لجشو دربیاره بهش گفته بود عشقم حالا ساعت2شب شده بود شوهرم زنگ زد رو همون خط دوستش که میشناختمش گوشیوبرداشت خواب خواب 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738