2410
2553
عنوان

کی دلشون از مامانا شکسته

65 بازدید | 9 پست

از دست مامانم موندم چه کنم،اخلاقش خیلی تند صبح بیدار شدم یک خروار ظرف نشسته گذاشته من بشورم منم دیروز سر کار بودم گفتم دیرم شده ،بعد گفت زودتر برو از جلو چشمم نبینمت

یا مدام میگه از این خونه برو دیگه،چه کنم با این مادر کمی نا مهربون،خیلی دوسش دارم ولی کافی حرفی یا کاری که خوشش نمیاد انجام بدم تا چن روز اخم میکنه

همه کاراشم به عهده منه

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

همه مادرا گاهی تندی میکنن

شما تحمل کن بلاخره مادره و عزیز

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس دارم یکمی احترام بزاره،با این که هر چی بگه من کوتاه میام میگم ناراحت شدم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2720

بنظرم بی مناسبت چند بار براشون هدیه بگیر 

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  
همه مادرا گاهی تندی میکنن شما تحمل کن بلاخره مادره و عزیز

من تحمل میکنم،و گاهی اصلا به روم نمیارم تازه کلی باهش حرف زدم بهتر شده گاهی بهش میگم مثل مادر سیندرلا یی خیلی فرق میزاری

بنظرم بی مناسبت چند بار براشون هدیه بگیر 

فایده نداره

پارسال براش مانتو روسری بلوز خریدم ولی انگار نه انگار

هر روز بدتر میشه

ماهی حدود یک تومن خرج خورد و خوراک میکنم

بازم با من مشکل داره

همه مادرا گاهی تندی میکنن شما تحمل کن بلاخره مادره و عزیز

کاش مامانا اینو می‌فهمیدند که احترام باید متقابلا باشه

2714
فایده نداره پارسال براش مانتو روسری بلوز خریدم ولی انگار نه انگار هر روز بدتر میشه ماهی حدود یک ت ...

ای بابا

شاید مشکلی داره 

روحی میگم 

کاش مامانا اینو می‌فهمیدند که احترام باید متقابلا باشه

اره واقعا

اینجوری بچه ها انقد سرخورده نمیشن

نصف نینی سایتیا از مادرشون مینالن