2733
2734
عنوان

سن بالاترین خانم حامله ای که دیدین چند ساله بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 54 پست

یکی ازهمسایه هامون43سالش بود دخترش بارداربود خودشم بارداربود اول دخترش زایمان کرد بعد خودش موقع زاچی دخترش باهمون شیکمش میرفت به دخترش کمک میکرد😂😂خیلی واسم جالب بود

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان بزرگم با مامانم با هم باردار بودن. البته مامانم زودتر زایمان کرد خواهرمو، روزی که بستری بوده مامان بزرگم با اون شکم بزرگ اومده بوده مراقبش وایساده بوده طفلی، ولی خیلی باحال بوده داییم و خواهرم همسن بودن 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2731

اوووه من اینقدر دورو اطرافم دیدم توی مدرسه که بودم دوتا از معلم هام توی 40سالگیو یکیشونم 50 سالگی باردار شد اینقدرم بچه یکیشون ناز بود تازه یه پیج دارم از نشدنای بارداری میزاره مثلا 9 آذر اون نوزادایی که کلی پول داده بودن به دنیا بیان عکساشونو گذاشته بود خیلی باحال بودمنکه نمیفمم چرا باید پول بدن اخه تاریخ تولدشون رند بشه اونم تو این وضعیت اقتصادی خراب به نظرم برین عکسارو ببین بیاین نظراتتون بگین شما همhttps://www.instagram.com/nobaraneha/

2738

چندین سال پیش تو مجله خوندم یه خانم ۶۰و خرده‌ای ساله باردار شده😐عکس خودش و بچه و شوهرش رو هم گذاشته بودن!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

تو اخبار نشون داد یک زن شوهر بودن بجه دار نمیشدن ،آخرش تو سن ۷۲ سالگی یه بچه اوردن

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

۴۲

ناخواسته.  

بچه صحیح و سالم

سلام من یک دانش آموز بدبختم و یک فمنیست  😓💔 برای خیلی از خانومای که نی نی نداشتن یا بیمار بودن و ..... دعا کردم  تروخدا برای موفقیت در تحصیل م  یه صلوات بفرست ایشالله همیشه سلامت باشی😅 با همه تو سایت خندیدم ، گریه کردم ، ترسیدم ، بغض کردم😜 اما هیچکس تو تاپیکام نمیاد  😤😭 یکبار تاپیک منم پر بازدید کنین  خوب ارزو دارم 😞  منو تو تاپیک های عکس و باحال تگ کنین منم تگ تون میکنم 😉😚
2706