2726

هیچ دلخوشی ای ندارم چ برسه ب این اگه این مشغلته خوش بحالت

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ دلخوشی ای ندارم چ برسه ب این اگه این مشغلته خوش بحالت

والا منم گرفتارم

ولي به زور حال خودمو دخترمو خوش نگه مي دارم

دختر سه ساله م چه تقصيري داره

اينا بهونه ي شاديه از خودمون دريغ نكنيم

2728
والا منم گرفتارم ولي به زور حال خودمو دخترمو خوش نگه مي دارم دختر سه ساله م چه تقصيري داره اينا ب ...

از تمام بدبختیا و گرفتاریا ک بگذریم گرونی حتی از تونم ک بگذریم کرونا افرین ک میتونی روحیتو حفظ کنی

کرونا داغونم کرده بس ک بهش فک میکنم

دور همی دارین شب یلدا؟

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
از تمام بدبختیا و گرفتاریا ک بگذریم گرونی حتی از تونم ک بگذریم کرونا افرین ک میتونی روحیتو حفظ کنی ...

نه اصلا دورهمی نداریم

فقط لباس می پوشیم میز خوشگل می چینیم رنگی رنگی با چیزای ساده اهنگ می ذاریم و کلی می رقصیم 🥰🥰

نباید خودمونو بندازیم

هیچی درست نمی شه باور کن

نه اصلا دورهمی نداریم فقط لباس می پوشیم میز خوشگل می چینیم رنگی رنگی با چیزای ساده اهنگ می ذاریم و ...

چقد خوب خوش باشی عزیزم🌹🌹