2726
عنوان

ماما خوب در مشهد

2345 بازدید | 39 پست

سلام.جنینم مشکل داره اما وقت قانونی سقط گذشته ۲۰هفتم.اگر مامایی تو مشهدمیشناسین بهم معرفی کنی بخاطر رضای خدا بخدا ثواب داره خدا هم راضی نیس بچه مریض بدنیا بیاد.......

ماما میتونه کیسه آیم و پاره کنه بعد برم بیمارستان بستری میکنن؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
الهی بگردم من نمیشناسم عزیزم  ولی دعا میکنم ک خدا کمکت کنه خیلی سخته

ممنونم مهربون....دیگه داغون شدم از غصه از ترس 

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهى ناراحت شدم ان شاءالله يه سالم خدا بذاره تو دامنت مشكلش چيه؟

اکوژن روده داره گرید دو.مشکوک به سندروم روده...

مشکل چیه عزیزم مگ نگران نباش نترس خداهس

اکوژن روده داره مشکوک به سندروم روده.دکتر میگه احتمال سالم بدنیا اومدنش دوسه درصده

چرااینجوری بشه اخه خیلی سخته نصف راهو بیای الکی💔

اره بخدا دنیا رو سرم خرابه .....اخه بدنیا بیاد برام بکشه بازم داغون میشم گناه داره

اکوژن روده داره مشکوک به سندروم روده.دکتر میگه احتمال سالم بدنیا اومدنش دوسه درصده

پس زودتر برو دنبال کارای سقط 

اینجوری ک بگذره خودت خیلی اذیت میشی

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
چرااینجوری بشه اخه خیلی سخته نصف راهو بیای الکی💔

میگن ژن ناقص گرفته از پدر و مادر

اره بخدا دنیا رو سرم خرابه .....اخه بدنیا بیاد برام بکشه بازم داغون میشم گناه داره

دکترت نگف دلیلش چیه ک اینجوری شده

پس زودتر برو دنبال کارای سقط  اینجوری ک بگذره خودت خیلی اذیت میشی

دنبالشان یک هفتس در به درم ......از سقز خیلی میترسم ولی چاره ای نیس

دنبالشان یک هفتس در به درم ......از سقز خیلی میترسم ولی چاره ای نیس

اره خدایی ترسم داره 

ولی دیگ از این فکر و خیالا خلاص میشی 

وای درکت میکنم خیلی سخته

2706