2726

پیازو خورد کن تفت بده رنگش که عوض شد گوشت چرخ شدتو رریز داخلش بازش کت تفتش بده ادویه هم پودر سیر و فلفل سیاه و نمک و زرددچوبه بزن بعد عدسارم بریز داخلش یکم تفت بده دوسه دیقه بعد قاطی برنج ابکشی شد۶ کن و دم بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیازو خورد کن تفت بده رنگش که عوض شد گوشت چرخ شدتو رریز داخلش بازش کت تفتش بده ادویه هم پودر سیر و ف ...

منم همین طور درست می کنم.  گاهی وقتی گوشت و پیاز سرخ شد بهش هویج رنده شده درشت هم می زنم و خوب سرخ می کنم و دارچین میز نم خیلی خوشمزه میشه. قیافه اش هم خیلی خوشگل میشه. پیشنهاد میکنم امتحان کنید.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
اره خیلی خوشمزس ولی من دوساله لب به عدس نزدم وهرم که دوس نداره منم درست نمیکنم

چرا نمی خوری؟

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
شوهرم دوس نداره منم تنهایی نمیچسبه نمیخورم

الهی . جااانم. منم در مورد خیلی از غذاها همین حس رو دارم. عشق تون پایدار عزیزم

2706