2737
2734
عنوان

گذشته کسایی که با هم ازدواج میکنن....

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 24 پست
اونایی که میگن ربط داره دلیل بگن لطفا 

من همیشه میگفتم ربط نداره تا همین جا تاپیکایی دیدم که فهمیدم چقدر گذشته مهمه! یه نمونش خانمایی که از شوهرشون زگیل تناسلی گرفتن! الان میفهمم واقعا گذشته مهمه،قبلا برام مهم نبود طرف چندتادوست دختر داشته یا رابطه داشته ولی الان میفهمم بعضی چیزا تو گذشته تا سالها گریبانگیر آدمه

چه قدر عجیب بود نتیجه ی نظرسنجی واسم....البته که گذشته ی طرف مهمه وقتی با یه نفر ازدواج میکنیم با تمام گذشته ش ازدواج میکنیم آدما که از گذشتشون جدا نیستن هر اتفاقی که تو گذشته تجربه میکنیم تو روحیاتمون شخصیتمون آینده مون خییییلی تاثیر میزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه میگفتم ربط نداره تا همین جا تاپیکایی دیدم که فهمیدم چقدر گذشته مهمه! یه نمونش خانمایی که از ...

دقییقا اصن این جمله ی گذشته مهم نیست یه مجوزی داده به بعضیا که راحت هر اشتباهی که میخوان بکنن

چه قدر عجیب بود نتیجه ی نظرسنجی واسم....البته که گذشته ی طرف مهمه وقتی با یه نفر ازدواج میکنیم با تم ...

گذشته شمر یعنی توی زمان امام علی گذشته خوبی بوده و بعدش زمان امام حسین دیگه... افتضاح. و مثلا یکی گذشتش بد بوده نمیدونم کی رو مثال بزنم شما بگو حر یا کسایی مثل رسول ترک ولی بعدش...خوب شدن و عاقبت بخیر، حالا نظرتون؟ 

2731
گذشته شمر یعنی توی زمان امام علی گذشته خوبی بوده و بعدش زمان امام حسین دیگه... افتضاح. و مثلا یکی گذ ...

اسی من منظورم این نیست که کسی که تو گذشته اشتباه کرده آدم بدیه یا تاابد بد میمونه گذشته پاک نمیشه ولییی قابل جبرانه میگم تو رابطه آدم باید گذشته شو تا یه حدی به طرف مقابلش بگه وگرنه که یه جور پنهان کاریه باور کن کلی مشکل بعدش پیش میاد کمترینش اینه که اونوقت هی شک میکنی که نکنه طرف مقابلمم یه چیزیو ازم پنهون کرده باشه...

2738

خیلیم ربط داره ... مثلا بعد از ازدواج متوجه بشی همسرت ازدواج کرده قبلا و بچه داره ... بعد بگو گذشته هرکسی به خودش ربط داره ... یا مثلا اعتیاد داشته ...

خیلی چیزا و کارها تاثیرش کاملا روی اینده ادم مشهوده

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....