2737
2734
عنوان

کیا خونشون نامرتبه مثل من؟؟؟؟؟؟؟

1443 بازدید | 53 پست

می‌آید الان شروع کنیم به تمیز کردن؟ ببینم کی زود تر تموم میکنه کارشو؟ بعد اینجا بگیم تموم کردم؟ منکه اندازه 4 روز ظرف باید بشورم خونه و حیاطم پراز وسیله... هست چیزاییه تو کمد دیواری همرو آوردم پایین دنبال چیزی میگشتم، 😑 دخترم همیشه وسایلایه توش ریخته بیرون پخش کرده

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه خونم کثیفه حتی عید ها 

فقط مهمون بیاد من و شوهرم همه رو پرت می کنیم اون اتاق 

یخچالم همیشه بو میده 

کلا همیشه خونمون کثیفه و هیچ وقت حال تمیز کردن ندارم یک بار تمیز کردم دوباره همه جا کثیف شد 

وزن اولیه:68                                             وزن هدف :59
2728
واسه من یکم نامرتب شده ولی نه تا این حدی که گفتی استارتر .🥴

😞😞 این چند روز بی‌حال بودم نتونستم کار کنم. 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2738
من همیشه خونم کثیفه حتی عید ها  فقط مهمون بیاد من و شوهرم همه رو پرت می کنیم اون اتاق  ی ...

😟

یبار تمیز کزدی دوبارع کثیف شد؟؟؟!!!!

مگه میشه اخه

باید تا اخر عمر تمیز میموند ها

از عجایبه کع دوباره کثیف شده🤣🤣

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
من همیشه خونم کثیفه حتی عید ها  فقط مهمون بیاد من و شوهرم همه رو پرت می کنیم اون اتاق  ی ...

تمیز کن عزیز مریض میشین...تمیز بودن خونه روح ادمو جلا میده

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

دیوونه😂😂 خب دست بکار شو یخچال... تمیز کن

فقط تنها کاری که انجام می دم غذا می پزم لباس ها رو می اندازم ماشین ظرفشویی بعد پهن میکنم هیشکی جمع نمی کنه تا وقتی کهه بارون باید 

گازم به طرز فجیعی کثیفه

واااای منم دقیقا خیلی تنبلم همه جای خونم حتی لباسامون کثیفه

شوهراتون چیزی نمیگن؟؟

اخه مگه میشه

من شوهرم سه طلاقم میکنه اگه نامرتب باشه همیشه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
بابا پولدار ، تو دیگه چرا !! یه خدمتکار بگیر    

متاسفانه میترسم خدمتکار کرونایی باشه😂😂😂

😟 یبار تمیز کزدی دوبارع کثیف شد؟؟؟!!!! مگه میشه اخه باید تا اخر عمر تمیز میموند ها از عجایبه کع ...

خونمون رو دوست نداره از گازم عکس بذازم حالت بهم می خوره

2706