2726

چکاب مجبور شدم یه سری بدم ماه پیش خوب بود البته ویتامین دی نبود توش ولی ویتامین دی ۵۰ هزار ماهی یدونه میخورم اسید فولیک چند باید بخورم؟ دیگه چیکار باید بکنم اون سری همینجوری باردار شدم هیچکاری نکردم چیزی به ذهنتون میرسه بگید

چرا بارداری سخت میگیری

اگر کم خونی نداری لازم نیست بخوری از الان

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بارداری سخت میگیری اگر کم خونی نداری لازم نیست بخوری از الان

اتفاقا کار درست همینه

خیلیا چکاب نمیکنن و مشکلاتی دارن که در حین بارداری یا بعد از زایمان گریبان گیرشون میشه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728

عزیزم همین ویتامین دی و یدوفولیک کافیه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
اتفاقا کار درست همینه خیلیا چکاب نمیکنن و مشکلاتی دارن که در حین بارداری یا بعد از زایمان گریبان گی ...

عزیزم چکاپ کرده ولی مشکلی نداشته دلیلی به این همه سختی دادن نیست که

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
من کم خونی دارم بخورم خوبه؟

اره کلم

فرفولیک بخور که هم اهن داره هم اسید فولیک

اخه میگن سه ماه قبل بخورین اسیدفولیکو 

بخوری خوبه ولی برای ادم سالم واجب نیست

من منظورم اینه به خودت استرس نده

اخه میگن سه ماه قبل بخورین اسیدفولیکو 

اگه کم خونی که اسید فولیک به درد نمیخوره باید اهن بخوری

دکتر زنان من میگه از زمان اقدام اسید فولیک بخورین بیشترش نه لازمه هم ممکنه باعث بیش فعالی بشه زیاد بخورین

اگه کم خونی که اسید فولیک به درد نمیخوره باید اهن بخوری دکتر زنان من میگه از زمان اقدام اسید فولیک ...

آهان ممنون عزیزم اینجا یکی میگفت از ۶ ماه قبل خوردم 

2706