2703
2553
عنوان

پولِ طلا های من

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 67 پست
اون میگه پول الان رو کارت اونع چون وقتی طلاها رو فروختم پول ریختم ب کارت اون طلا فروش فقط کارت ملت ق ...

اگر اینطوریه صد در صد بانک قبول نمیکنه

خودش باید باشه

پس چطوری مادرشو میخواست بفرسته؟!!!!

یکم عحیبین 

😁😁😁😁😁😁

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه بچه ی که نمیتونی بری بانک حساب بازی کنی کاری نداره میری بانک بعد به کارمند میگی میخوام حساب باز کنم که سود بیاد داخل حسابم همین 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2456

الان طلاارزون شده چرافروختی🤔 برو بانک ،شماره بردار،برو یه باجه بگو فرم می‌خوام حساب بازکنم بهت میده ،بشین نوبتت بشه تواین فاصله فرمت روپرکن ،شمارتو خوندببرفرمت روبده حساب بازکن شوهرت ازبانک محل کارش توحسابت به شماره کارتت پول بریزه 😂

تو برو حسابتو باز کن خودت نگران نباش هیچی نیس فقط یه فرم نیدن اسم و مشخصاتتو پر میکنی بعدش شماره حسابتو بده به شوهرت بگو پولو انتقال بده به حساب تو , احتمالا اره چون کارت به اسمت نیس قبول نکنن 

2714
الان طلاارزون شده چرافروختی🤔 برو بانک ،شماره بردار،برو یه باجه بگو فرم می‌خوام حساب بازکنم بهت میده ...

آهان راست میگه این میشه

یه حساب باز کن با یکم پول بعد اون پول طلاها را بریزه به همون حسابه 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
اون میگه پول الان رو کارت اونع چون وقتی طلاها رو فروختم پول ریختم ب کارت اون طلا فروش فقط کارت ملت ق ...

راست میگه. موقع حساب باز کردن از کارتی که به نام خودت نیست نمیتونی پول بریزی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706