2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دو سال کنکور دادم و سال اول کلاساشو و همایششو که تو دانشگاه علمی کاربردی بود رفتم و فقط جزوه‌هاشو خوندم درصدم خوب بود ولی نه خیلی و سال دوم هم فقط کتاب میکرو رو خوندم که نبود استاد واقعا حس میشد😅 ولی خب قهر کرد از آموزشگاه ما رفت دیگه نتونستم یه سال دیگه شرکت کنم

حتما کلاساشو شرکت کن ولی کتاب تست هم داشته باش معمولا میگه همین جزوه‌هایی که میدم کافیه چون تکلیف زیاد میگه چک هم میکنه آزمون هم واسش مهمه ولی حتماااا کنارش کتاب تست داشته باش و اشتباه منو نکن

وااای چقد دلم براش تنگ شده🥺

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
من دو سال کنکور دادم و سال اول کلاساشو و همایششو که تو دانشگاه علمی کاربردی بود رفتم و فقط جزوه‌هاشو ...

من کتاب میکرو گاج هم گرفتم با جزوه هاش یعنی باهاش پیش برم واقعانم بخونم میتونم بالا ۶۰ بزنم 

میشه بگی چه جوری بود راضی بودی فیزیک رو چند درصد زدی ؟؟

هم سال اول و هم سال دوم حدود ۴۰ زدم ولی سال اول کتاب نداشتم سال دوم استاد😐😐😐

اگه دوتاش با هم بود خیلی بهتر میشد

شما کجا هستین که میخواین کلاساشو شرکت کنین؟

2738
من کتاب میکرو گاج هم گرفتم با جزوه هاش یعنی باهاش پیش برم واقعانم بخونم میتونم بالا ۶۰ بزنم 

آره اگه بخونی جرا که نه

آزمونم حتما شرکت کن

ولی خیلی استاد دلسوز و مهربونیه توی کلاس که کلی سوال میپرسیدیم هیچ میرفتیم خونه هم اگه سوال داشتیم تو پیوی میپرسیدیم سریع جواب میداد

واسه شیمی کلاسای کیو میری؟

استاد اسماعیلی خیلیییی خوبه بخصوص تو حل مسائل

من شیمی رو ۶۰ زدم ولی سوالی نبود که بلد نباشم چون شیمی درس آخر بود وقت کم آوردم وگرنه خیلی بهتر میتونستم بزنم

با ما خیلی بالاتر از سطح کنکور کار کرده بود

2706