2726
عنوان

کرداا لراا کلا همه ک زبان دیگه بلدن بیااان لطفاا

| مشاهده متن کامل بحث + 1469 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مزاح فرمودم

اها😂😂

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2728
من دو قطبی دارم نمیخوام بفهمه دوسش دارم😂😂

نامزد من اسممو سیو کرده جوجه رو مخی 🤦‍♀️😂😂 میگه هم دوست دارم هم رو مخم میری همیشه 😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
نذار اینو خیلی خنده دار میشه ما گیلک ها هم هم چین چیزی رو نمیگیم می خواسته با شما شوخی کنه 😂

البتهه فکر بدیمم نیسستا بره باز کلی دنبال معنیش بعد بعهمه ینی درخت گردو😂😂

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
نامزد من اسممو سیو کرده جوجه رو مخی 🤦‍♀️😂😂 میگه هم دوست دارم هم رو مخم میری همیشه 😂😂

😂😂😂من نمیدونم چی سیوم کرده😐😂

البتهه فکر بدیمم نیسستا بره باز کلی دنبال معنیش بعد بعهمه ینی درخت گردو😂😂

خوج دار هم خوبه یعنی درخت گلابی معنی اینو بفهمه نابود میشه 😂

سرک نکش بهت میگم سررررک نکشششش خسته شدم هیچی به ذهنم نمیرسه بنویسم    

تیام....ینی چشمام

سِتینُم.....ینی عزیزم

هِرِنگِ زونیام....ینی قوت زانوهام

گیره زونیام....ینی نگهدارم،تکیه گاهم،و از این چیزا..معنی دقیقشو نمیدونم

اینا به زبان بختیاری بود

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را♥️
2706