عنوان

ریحانه پارسا تو موزیک ویدئو شادمهر بازی کرده چه ربطی به ملت داره 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 39 پست
خدایی اخه ریحانه پارسا 😐 موهاش زده خیلی بد شده . ب اینا کاری ندارم اما ریحانه  نباید ی ...

این اومده لو داده درصورتیکه خیلیا اینکارو میکنن ولو نمیدن 

(اللهم صله علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری به این خانم ندارم ولی مردای زیادی هستن که از ایشون حاشیه دار تر ترن و کارای بیشتری هم تو سواب ...

چون اقایون هوای همجنسشون رو دارن همین شادمهر از ایران رفت کلیپ خیالی نیست رو داد یه رقصنده هم گذاشت وسطش همه به به و چه چه کردن یادمه کلی پول تلفن میدادن زنگ میزدن امریکا برنامه اهنگ های درخواستی که تورو خدا واسمون دوباره پخش کنید. ولی به امثال گلشیفته و پارسا فقط فحش میرسه!

آرش رسما پور ن استار اورد تو کلیپش هیچکس هیچی نگفت فقط پارسا خار داره

2728
خدایی اخه ریحانه پارسا 😐 موهاش زده خیلی بد شده . ب اینا کاری ندارم اما ریحانه  نباید ی ...

اتفاقا موهاش خیلی قشنگ بود و بهش میومد خدایی

هر چقدر گذشته ها بد بوده ولی....  باز نیست مثل ما توی این محدوده....                   همه چیزو واسه اینکه دلت کنار دلم باشه من ساختم...    کی گفته اونایی که مال همن اونایی که عاشقن باختن؟!........                         
ببخشید شما نمیدونید یا هنوز متوجه نشدید ریحانه پارسا و امثال اون بازیگرای چه سناریو ای هستن ؟؟ سایت ...

خودم میدونم چخبره ولی این همه توهین واسه چیه مردم عقده ای شدن 

(اللهم صله علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم) 
😂😂😂😂😂😂😂😂

وای ترکیدم😂😂😂😂😂 قبول دارید چقدر این آهنگ جذابه ولی با تصویر که میبینی خندت میگیره خیلی مسخره است اخه نه بازیگری بلده نه ادا اطفار

خدایی که به شدت کافی است 
آره نظر نمیدن توهین میکنن ما تو زندگی کسی نیستیم که بخوایم اظهار نظر کنیم دربارش 

توهین که در مورد هرکسی اشتباهه ولی طرفدارای هر خواننده کاملا حق دارن نقدش بکنن

بنظر من نمیشه هرکس هرکاری خواست بکنه بعد بگه کسی حق نداره حرفی راجب من بزنه و قضاوتم کنه چون جای من نیست

همین دختر اومد به دروغ گفت من ازدواج کردم و مردم رو مسخره خودش کرد حالا میگه من اصلا ازدواج نکردم الکی گفتم

الانم معلوم نیست کلا فازش چیه چی میگه چی میخواد داره باز راست میگه یا دروغ

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷