2737
2734

سلام

اکثرتون در جریان هستید که این چند وقته بعضی کاربرا وظیفه شرعی خودشون دیدن تاپیک بزنن و هر چی تخیلاتشون اجازه میده به من نسبت بدن. خب منم اوایل فقط میخوندم و برام مهم نبود تا اینکه دیدم تهمت زدن داره اینجا یه فرهنگ میشه و این خط قرمز منه.

دخترای خوب من که از حرف شما عوض نمیشم. منکه با تهمت های شما تبدیل به کسی نمیشم که میگید. من خودمم و برای این نیاز به اثبات ندارم. شما با این کار فقط خودتون رو پایین میارید.

دخترای قشنگ اینجا مجازیه ولی اثرش توی زندگی دایم ما میاد. ایتجا بد کنی به اینجا ختم نمیشه. خدا هم نمیاد بگه اگر امروز توی کار مهمت گره افتاده اثر کدوم کار بی انصافت هست. 

برای من تهمت های اینجا  از این بابت اذیت کننده است که باعث میشه دوستانی که من حتی نمیشناسم از من دفاع کنن و اونا هم دلگیر میشن. من رو مدیون این دوستان نکنید. امنیت و آرامش حق همه کابرای اینجاست.

از بقیه هم خواهش میکنم به اسم من تاپیک نزنن. توی تایپک های فلان ترین و بهمان ترین کیه اسم منو نبرن. همین کارها باعث شده عده ای به خودشون اجازه بدن کمبود های زندگی شخصی شون رو با فحاشی به من جبران کنند.

خانم@ilin99 خواهش میکنم تاپیکتون رو پاک کنید. لزومی نداره من بیام واتس اپ ثابت کنم خانم هستم یا نه در حالی که نی نی یار اینو تایید کرده اند.

این شعرو رو تقدیم همه کسانی میکنم که تهمت میزنند یا فکر میکنند با تهمت میشه کسی رو بی اعتبار کرد

مثل یک کابوس مارا به رویا می بری

پشت ردت تا کجا مارا به هر جا می بری

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان

من دلم دریاست دریا را به دریا می بری

من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست

چون بیندازی مرا در چاه بالا می بری

😁