2726
عنوان

این کار در منزل چطوره؟؟؟

342 بازدید | 33 پست

من همسرم تویک مغازه میوه فروشی شاگرده بعد ما دوتایی هرماه ترشی درست میکنیم برای فروش ...حالا شوهرم به من پیشنهاد داد ک تو روزی دوکیلو سبزی بخر پاک کن بسته بندی کن بده من ببرم درمغازه بفروشم ...چندماهه داره میگه قبول نکردم...یه جورایی کسر شانم میشه...خیلی برای کار گشتم تبلیغ کردم برای خودم واس تدریس خصوصی منتها یگ شاگردم نداشتم چون اعتمادی ندارم من برم خونه هاشون اوناهم نمیان نمیدونم چیه ولی نشده فعلا...حالا شوهرم میگه روزی ۵۰ تومن بااینکارت بهت پول میرسه و میخوام که قدر پودو بدونی و شریک شی تو زندگی و کار...من ساک میدوزم برای فروش ولی خیلی کند فروش میره بچه ها یعنی قدر پولو میدونم...حس میکنم شوهرم میخاد من سبزی پاک کنم دیگه پول از اون نگیرم ...البته من دیدم مث قدیمی ها نیست ک خرج  زنو مرد بیچارخ باید بده ولی سبزی پاک کردن برام قابل هضم نیست

حتما ازاین فرصت استفاده کن هرچیزی ک میتونی درست کنی توخونه دریغ نکن ...خرج دوتاتونم درمیاد وقتی شوهرت شرایطشو داره چرا دریغ میکنی؟؟ مگه اوناییکه میان میخرن نیدونن تو درست کردی ک کسر شانته؟ درست کن پول دربیار ، خرج خودت کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کار عار نیست تو این دوره زمونه دو کیلو در روز اگه خسته ات نمیکنه خوبه ک اسون تر از ترشیه .

فقط اگه خواستی قبول کنی بگو ی مدت امتحانی تا ببینم چی میشه .

شاید بعد از چند بار دلت نخواست

2728

اگ میدونی ب پیشرفت زندگیت کمک میکنه، انجام بده 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

من بودم قبول میکردم اتفاقا یکی ازکارایی که من تو فکرشم همینه 😉

خدا جونم میدونم بزودی انتظارم به پایان میرسه خدای من همیشه عاشق همون سورپرایزهای ویژه ت هستم ازت میخام بزودی غافلگیرم کنی 😍😍😍خدا جونم بهم بگو تو رو چطور شکر کنم که شایسته همان شکرگزاری باشی عشق من😍 ازت ممنونم خودت کنارمون باش و ازمون مواظبت کن.فالله خیرحافظا و هو الرحم الراحمین😊😊😊. دوستت دارم خدا 😘😘😘بوووووووووووسسسسسسس

الان اگه دنبال کاری بدون ک توی این شرایط کار نیس هما بیکارن فعلا موقت همین کار سبزی انجام بده تا اوضاع بهتر بشه اونم برای سرگرمی خودتون وینو پیشنهاد داده میخاد بیکار نباشی لابد میدونه دوست داری دستت تو جیب خودت باشه

حتما ازاین فرصت استفاده کن هرچیزی ک میتونی درست کنی توخونه دریغ نکن ...خرج دوتاتونم درمیاد وقتی شوهر ...

خانواده شوهرم میفهمن اخه همسایه ایم و من صبحا سبزی بخرم میفهمه...البته ترشی هاروهم میدونن

اسم شوهرت مجتبی نیس؟

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

به نظر منم انجام بده 

کی می‌دونه تو اینگارو انجام میدی که کسر شأن بشه 

تازه چون تو میوه فروشی کار می‌کنه می‌تونه میوه های که یکم شل شده رو بیاری و لواشک درست کنی و بفروشی 

لواشک خونگی سالمه و کلی خواهان داره 

2706