2410
2553

دوستم میگه اصلا خوب نیست و بعد یک ماه بچه سنگین میشه موقع تکون دادن میخوره اینور اونور 

چی خوبه پس برا نگهداری از نی نی 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

طناز اینستا داری؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2714
نه ولی امروز نصب میکنم انگار اینجوری کارم راه نمیوفته 😄 چطور گلم؟ 

عزیزم تو اینستا سرچ کن مهندس آرش اژدری

پیج کارخونه کوشا رو میاره

کارخونه ی گهواره هست تقریبا اکثر مدل های گهواره ی ایرانی رو اونا تولید میکنن

برو مدل هاشو ببین

بعد دایرکت بدی برات لیست قیمت میفرسته

به نظرم از بیرون ارزونتر میده

خب مستقیم از کارخونه ش میخری دیگه

بعد یه چند مدل گهواره برقی داره که اونا اصلا تو بازار نیست فقط خودشون میفروشن(تو بازار گهواره برقیا خارجین و خیلی گرووون) 

به نظرم اون برقی ها خیلی میتونه برای شما کاربردی باشه یه مدل داره سودا که حالا خودت تو پیج میبینی اکثرا دو قلو دارها اونو سفارش دادن که توش دوتاشون جا میشن

البته قیمتش احتمالا الان بالای 1 تومن رفته باشه اما به نظرم ارزش داره

من وقتی تازه اقدام کرده بودم 600 بود نخریدم منتظر بودم باردار شم هی گرون شد الان دیگه از قیمتش خبر ندارم

ولی مدل های ارزونترم زیاد داره

من تو نی نی سایت هر کی گهواره میخواد این پیج رو بهش معرفی میکنم😂😂😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2706