2726
عنوان

هفته هفتم بارداری

6855 بازدید | 38 پست

سلام 

من هفته هفتم بارداری هستم خیلی حالت تهوع و دلدرد شبیه پریود دارم . همش احساس خستگی میکنم 

نمیدونم چیا باید بخورم تو این هفته

جنسیت رو از هفته چندم میشه تشخیص داد ؟

♡Thank's God for all this happiness Take care of my husband and son♡

منم مثل توام خواهر منتها از خونم متنفرم از دستپختم ک نگم برات به شدت دوسدارم دراز بکشم حالت تهوع وحشتناک دارم ولی بالا نمیارم حسش هس هیچی نمیتونم بخورم بچه ۱۵ ماهم دارم واااااای

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.

هفته ۱۶به بعد 

استراحت کن لبنیات میوه عدسی لوبیا پخته حتمن بخور

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل توام خواهر منتها از خونم متنفرم از دستپختم ک نگم برات به شدت دوسدارم دراز بکشم حالت تهوع وحش ...

واییی پشت سر هم اوردی؟؟؟ اشکال نداره انشالله که خیره

2728

منم امروز 7 دهفته و 5 روزمه طبق سونویی که هفته ی پیش رفته بودم اما خداروشکر اصلا حالت تهوع اینا ندارم , فقط خستگیه , دکترم به من گفته حتما هر روز یه دونه تخم مرغ بخور چون باعث میشه عصب نی نی خوب رشد کنه , قرص اسیدفولیک هم که هر روز یدونه میخورم بقیه غذاهای عادی رو هم میخورم فعلا مشکلی ندارم 

جنسیت از ماه 4 یا 5 قابل تشخیصه

منم تقریبن هفته هفتمم و دردای پریودی و پهلو درد دارم از حالت تهوع ک نگم واست جونم بالا اومده... هیچیم نمیخورم فقد پرتقال و سیب

این دردای پری و غیره معمولن طبیعیه ولی اگه خیلی بیشتر شد حتمن برو دکترت

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
منم امروز 7 دهفته و 5 روزمه طبق سونویی که هفته ی پیش رفته بودم اما خداروشکر اصلا حالت تهوع اینا ندار ...

شیرم روزی یک لیوان بخور خیلی عاااالیه 

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.
منم امروز 7 دهفته و 5 روزمه طبق سونویی که هفته ی پیش رفته بودم اما خداروشکر اصلا حالت تهوع اینا ندار ...

جدی خداروشکر . باشه تخم مرغ میخورم با اینکه متنفرم 

الهی عزیزم به سلامتی پس فک نکنم دیگ حالت تهوع داشته باشی عین منی

همه کسم دخترم❤
منم مثل توام خواهر منتها از خونم متنفرم از دستپختم ک نگم برات به شدت دوسدارم دراز بکشم حالت تهوع وحش ...

من توام یا تو منی😑😑😑🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2706