2733
2739
عنوان

هفته هفتم بارداری

6860 بازدید | 38 پست

سلام 

من هفته هفتم بارداری هستم خیلی حالت تهوع و دلدرد شبیه پریود دارم . همش احساس خستگی میکنم 

نمیدونم چیا باید بخورم تو این هفته

جنسیت رو از هفته چندم میشه تشخیص داد ؟

♡Thank's God for all this happiness Take care of my husband and son♡

منم مثل توام خواهر منتها از خونم متنفرم از دستپختم ک نگم برات به شدت دوسدارم دراز بکشم حالت تهوع وحشتناک دارم ولی بالا نمیارم حسش هس هیچی نمیتونم بخورم بچه ۱۵ ماهم دارم واااااای

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.

هفته ۱۶به بعد 

استراحت کن لبنیات میوه عدسی لوبیا پخته حتمن بخور

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل توام خواهر منتها از خونم متنفرم از دستپختم ک نگم برات به شدت دوسدارم دراز بکشم حالت تهوع وحش ...

واییی پشت سر هم اوردی؟؟؟ اشکال نداره انشالله که خیره

2728

منم امروز 7 دهفته و 5 روزمه طبق سونویی که هفته ی پیش رفته بودم اما خداروشکر اصلا حالت تهوع اینا ندارم , فقط خستگیه , دکترم به من گفته حتما هر روز یه دونه تخم مرغ بخور چون باعث میشه عصب نی نی خوب رشد کنه , قرص اسیدفولیک هم که هر روز یدونه میخورم بقیه غذاهای عادی رو هم میخورم فعلا مشکلی ندارم 

جنسیت از ماه 4 یا 5 قابل تشخیصه

منم تقریبن هفته هفتمم و دردای پریودی و پهلو درد دارم از حالت تهوع ک نگم واست جونم بالا اومده... هیچیم نمیخورم فقد پرتقال و سیب

این دردای پری و غیره معمولن طبیعیه ولی اگه خیلی بیشتر شد حتمن برو دکترت

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738
منم امروز 7 دهفته و 5 روزمه طبق سونویی که هفته ی پیش رفته بودم اما خداروشکر اصلا حالت تهوع اینا ندار ...

شیرم روزی یک لیوان بخور خیلی عاااالیه 

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.
منم امروز 7 دهفته و 5 روزمه طبق سونویی که هفته ی پیش رفته بودم اما خداروشکر اصلا حالت تهوع اینا ندار ...

جدی خداروشکر . باشه تخم مرغ میخورم با اینکه متنفرم 

الهی عزیزم به سلامتی پس فک نکنم دیگ حالت تهوع داشته باشی عین منی

همه کسم دخترم❤
منم مثل توام خواهر منتها از خونم متنفرم از دستپختم ک نگم برات به شدت دوسدارم دراز بکشم حالت تهوع وحش ...

من توام یا تو منی😑😑😑🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2706