2733
2734
عنوان

لکه بینی طولانی کمک کنید

235 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من این ماه دکتر برام مدروکسی پروژسترون نوشت گفت ضخامت آندومترت کمه باید تا ۱۵ شب شبی دوتا بخوری از روز ۹ مصرف قرص لکه بینی دارم الان هشت روزه فقط لکه بینی دارم چکارکنم دلیلش چیه؟

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من تا دیروز لکه بینی داشتم روز دهم پریودی دحالی من شسم یا پنجم دیگه لکه بینی نداشتم صبحونه سویق عدس ...

دلیلش چیه

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
2738
سلام .برودکتترقرصتوعوض کنه بهت نمیسازه.منم میخوردم دقیقا ۱ماه لکه بینی داشتم

وای یک ماه چقدر زیاد بعدش باردار شدی؟

وای یک ماه چقدر زیاد بعدش باردار شدی؟

من قصدبارداری نداشتم.پریودام نامنظم بود داد بهم.ولی کلا بدتر شدم.پریود میشدم ولی دیگه قط نمیشد

مثلا امروز پریود شدم بعد ک پریودم تموم میشداز۲روز بعدلکه بینی شروع میشد تا۱ماه

حتمابرودکتر قرصتوعوض کنه

من قصدبارداری نداشتم.پریودام نامنظم بود داد بهم.ولی کلا بدتر شدم.پریود میشدم ولی دیگه قط نمیشد مثلا ...

باشه مرسی عزیزم

من لک بینی خونریزیداشتم دیشب رفتم سونو گف حامله بودی سقط شده😢😢😢😢

وای چقد سخت چندروز طول کشید