2733
2734
چی بودش مگه

من کلا خریت...اول که رفتیم ازمایش بعدبدون برنامه گفتن بریم عقدبدون هیچ خرید وکادویی عقدکردیم البته باشوهرم چندسال دوس بودیم میدونستم دستش تنگه!ولی این ماجرا شدسواستفاده بقیه.شب عروسیم فیلم بردارضعیف اوردیم بخاطر هزینه بعد۱۰ سال هنوزندیدم.وسایل خونه نصف ونیمه خریدهیچی نگفتم...من بخاطرعشقم .ولی بقیه سواستفاده کردن.الانم حرف میزنم میشم پرتوقع لعنت به من پایشوکج گذاشتم

مامان دوتادخترگل

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من کلا خریت...اول که رفتیم ازمایش بعدبدون برنامه گفتن بریم عقدبدون هیچ خرید وکادویی عقدکردیم البته ب ...

همین منم دیدم الان چیکارکنه نگن پرتوقعه؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
عزیزم گفتم که بستگی به شوهر داره. خدا رو صد هزار مرتبه شکر شوهر شما خوبه😍😍الهی خوب هم بمونین

شوهر داشته باشه وزن خرج نداشته باشه میشه مالش زیادروزگارش سیاه ارجش میادپایین ،شوهرداشته باشه زن خرج داشته باشه ولی نتونن یه ماشین یا معادل وضع همکاراشون زندگی داشته باشند زن ارجش میاد پایین که عرضه زن همکارشوهرش بایه اندازه حقوق رونداشته ،زن شوهرش کم داشته باشه زیاد خرج داشته باشه شعورادراکیش ازدید بقیه میادپایین   ،زن شوهرش کم داشته باشه زن اصلا خرج نداشته باشه متناسب تلاش شوهرم کم میشه،زن شوهرش کم داشته باشه خرجشم کم باشه به خوداهمیت دادن زن رونشون میده آدم به خودش اهمیت بده دیگرانم بهش اهمیت میدن

2738

کاملا درسته به عینه روزی 10 نفر اینو به خودشون میگن خودم کردم که لعنت بر خودم باد خرج نکردم تا اقا  خونه بخره حالا رفته زن گرفته 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

100 درصد موافقم ولی خودم خیلی حسابگرم وشوهرم به زور برام میخره 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

بستگی به مرد داره کاملاااا مردی که شعور داره زحمت میکشه اولویتش زنشه خب اگه موقعی که دستش تنگه هی زن بگه این و میخوام اون  و میخوام و... خلاصه درک نداشته باشه از چشم مرده می افته

در کل مرد نرمال واسه زنش خرج میکنه منتظر خرج تراشیدن اون نمی مونه

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...

گاها توی اطرافیانم دیدم این مورد رو که صدق کرده 

ولی در مورد خودم خیر

البته من سبک زندگی خاصی دارم و هر کسی این سبک رو نمی پسنده

در مورد قسمت دوم سوالتون ، بله بارها پیش اومده و پشیمون نشدم

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
چجورن یعنی اون یکی خرج نمیکنه تحویل نمیگیرننن

دقیقا همینجوره. عروس اولی کم خرج بود همیشه اهل پس انداز کردنه. شوهرش بهش میگه من بهت پول میدم انقدر پس انداز نکن خرج کن برای خودت. عروس دوم رو براش دارن میمیرن همون فردای عقد رفتن براش سالن ارایشگاه خریدن بینی عمل کردن و همه کار براش کردن. عروس اولی تو بگو یه دونه کادو. چون خودش هم توقع نداره این باعث شده ب عروس دوم بیشتر برسن. اصلا براشون عروس اول بود و نبودش مهم نیست. دور عروس دوم فقط میچرخن با اینکه واقعا خرج گذاشته روی دستشون. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706