2733
2734
عنوان

حس بد تنهایی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به پدرشوهرت میگفتی سری دیگه پریودیت را بامن تنظیم کن دوتامون راببره بیرون

کاش زبون داشتم اونا فقط بلندبلند سرم داد میزدن.نفرینشون کردم

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟
تو یه خونه که هیچ تو یه ساختمون هم نیابد با خانواده ی همسر زندگی کرد

چاره چیه....کاش میشد سکته احساسی کنم و دیگه هیچیو احساس نکنم

2731
عزیزم 😢 چقدر شوهرت مهربونه  انشاءالله درست میشه و همه کنار هم شاد و سلامت باشید  من نم ...

اره شوهرم بقدری خوبه بمن گفت اوناکه به تو چیزی نگفتن تو گریه میکنی حالاهم پاشو بریم این گل رو بدیم به مامانم و دستشو ببوس

نفرین کردن بدرد نمیخوره قطع رابطه کن باهاشون  البته فقط خودت نه همسرت

من اگر روزی کمه کم دوبار بهشون سرنزنم شوهرم سرمو میبره میزاره جلو در😊

من طبقه پایین خونه مادر شوهرم اینام ولی وقتی برم جایی اجازه نمی گیرم مگر اینکه بخوام برم شهر خودمون ...

به بزرگیه خداقسم اگر فقط یکبار شوهرم تو خلوت خودمون میگفت اره حق با توعه دلم اروم میشد.ولی گفت تقصیر ماعه

2738
ولی در کل جدیش نگیر کمتر برو پیششون تا یاد نگیرن بهت از این حرفا بزنن سعی هم کن خونه ای بگیرین جدا ا ...

کمتر برم شوهرم روزگارمو سیاه میکنه

برام دعاکن

بهونه دستشون نده حالا این سری گدشت تا وقتی پیششونی همین اش و همین کاسس ولی سعی کن اگر روزی دوباره رفتی الان روزی یه بار بری  احترامشونم داشته باش  خدا همه چی رو می بینه  مثلا سری دیگه اگر کسی امد برو به مادر شوهرت بگو این مشکل رو دارم یا بهش زنگ بطن بهش بگو شوهرم برده منو سرم زده و امپول و حالم خیلی بده و ......  جوری که خود مادر شوهر بگه وای نه نیا عزیزم بعد بگی نه می خوام بیام سرم گیج میره چشم قیلی ویلی میره  الانه که غش کنم که طرف بهت بگه نه تو رو جان هرکی دویت داری نیا غش نکنی رو دستمون 😂🤣

عزیزم هم دردیم با این تفاوت که همون اوایل ازدواج به شوهرم گفتم برای بیرون رفتن نباید اجازه بگیریم وبه سختی راضیش کردم وبعد هم یه بحث شدید باهاشون کردیم ویه مدت کوتاه هم قهر کردیم ودیگه از اون به بعد واسه جایی رفتن اجاز نگرفتیم هرچند بعدش شوهر یا بچمو بازجویی میکردن که کجا رفتید با کی رفتید و... وماهم دروغ پشت دروغ چون واقعا اگه راستش رابگیم جنگ براه میافته

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

این جور ادما رو باید  هی  هندونه بزاری زیر بغلشون و اگر حالت بد بود جوری تعریف کنی که طرف خودش اگر بری شرمنده بشی والله من که اینجورم تازه خودمم به عش و ضعفم می زنم حتی اگر حالم بد نبود 😂🤣 چاره چیه تو بگو

این جور ادما رو باید  هی  هندونه بزاری زیر بغلشون و اگر حالت بد بود جوری تعریف کنی که طرف ...

اینا خدا نشناسن....امیدوارم خدا ظلمی رو که درحقم کردن رو بی جواب نزاره

2706