2733
2739
عنوان

بچه 16 ماهه چه چیزایی میفهمه

646 بازدید | 26 پست

16 ماهشه چند وقته کلا تا صبح بیداره یکسره .. خیلی دعواش میکنم انگار نه انگار ... . فش داد و بیداد سر و صدا کتک هیچی حالیش نیست اصلا انگار من و باباش وجود نداریم کوچکترین عکس العملی نشون نمیده و کار خودشو میکنه. به نظرتون نرماله بعضی وقتا فکر میکنم دیوونست..

دخترم تمام زندگی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂عزیزم این چ حرفیه 

اون طفل معصوم بچس دیگه تو این سن لجباز و سرتقن

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2738

فحش  دادو بیداد و کتک و دعوا ؟؟؟!!؟؟!؟!؟

اونم‌بچه ۱۶ ماهه؟؟

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
ببخشید ولی نمیدونم چرا خندم گرفت😂🤭

ما خودمونم خندمون میگیره ولی من نگگرانم میشم اخه اصلا عین خیالش نیست ... وا یمیسیم تو چشش نگاه میکنیم هر کاری میکنیم فایده نداره حتی حالتشم عوض نمیشه

دخترم تمام زندگی من
فحش  دادو بیداد و کتک و دعوا ؟؟؟!!؟؟!؟!؟ اونم‌بچه ۱۶ ماهه؟؟

نمیدونم واقعا میفهمه یا نمیفهمه خودم که تجربه اولمه الهی شکر که همه هم قرنطینن هیچکس نیست راهنمایی بکنه بگه این بچه میفهمه نمیفهمه چه جوریه؟

دخترم تمام زندگی من
به خدا بعضی وقتا شک میکنم سالم باشه

ببین من کاری ندارم ولی الانم نفهمه بعدهام رفتارت اینطور باشه خبری از نفهمیدن نیستاااا.بعد دو روز دیگه ک بسلامتی قدش از تو بلند تر شد خودش همین رفتارو باهات میکنه

😂عزیزم این چ حرفیه  اون طفل معصوم بچس دیگه تو این سن لجباز و سرتقن

نه اتفاقا لجباز نیست ولی معنی دعوا کردن و نمیفهمه یا خودشو میزنه به اون راه نمیدونم..

دخترم تمام زندگی من
2706