2737
2739
عنوان

نیازمند امید

52 بازدید | 7 پست

بچه ها من باید یه کاری انجام بدم که ۱۰ ساعت برای انجامش باید وقت بذارم. ده ساعت متمرکز و مفید. ولی تا می خوام انجامش بدم حس می کنم خوابم میاد ☺

بیایین با زبون خوش و غیر خوش 😖 بگید چطور انجامش بدم؟

جواب خودم: روزی دو ساعت وقت بذار تموم میشه. به زمانش فکر نکن. فقط انجامش بده همین حالا. بی برنامه. بی بهونه. بی فکر. فقط انجامش بده! همیشه سخت ترین قدم، قدم اول هست. اولین قدم برداری باقیش خودش پیش میره. 

شما هم بگید اگر میشه. و بگید دوست دارید چه کاری انجام بدید ولی تنبلی می کنید. کاری که چند روزه یا امروز ذهنتون اشغال کرده از جارو زدن خونه تا کارای خیلی مهم تر. بگید چی باعث می شه بهانه جویی یا تبلی کنید.

من بعد از این تاپیک میرم شروع می کنم.

شما هم دوست داشتید تا شب بیایید بگید انجامش دادید یا نه!

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام من همون روز کاربری خودمو بستن. بعدش یادم نیست کی شروع کردم همون روز؟ فرداش یا کی؟ ولی شروع کردم ولی انجامش دادم.

خدا رو شکر

چند شب پیش پیام دادم به نی نی یار که کاربریم رو برگردونم.

یه امضا نوشتم که الان می خوام تغییرش بدم

نوشته بودم:

و که تموم بشه بعد ل هم تموم بشه تا آخر آذر. تا آخر دی م تموم بشه و پ. یعنی می شه اول بهمن د عالی بشه؟ ❤🤲 ای خدا شکرت کمکم کن.

خلاصه اولی و دومی و سومی شد. ولی چهارمی دقیقا پیش نیومد باهاش فاصله دارم هنوز تا برسم.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2738