2737
2734
عنوان

من خوابم میاد 🥴🥴

272 بازدید | 30 پست

مامانمو میخوام 😖😖 

مامانم دو سه هفته رفته جایی بعد بابام کل زندگی رو به هم ریخته 

از ساعت ۶ صبح داره تردمیل میزنه 🥴🥴

ناهار و شامو یکی میکنم عصرا میخوریم 🤦‍♂️🤦‍♂️

کل خونه به هم ریختست هیچی سرجاش نیست 

یه گربه زخمی برداشته اورده خونه که خیلیم مریضه (کرونا نداشته باشه خوبه🥺) 

اهنگم میذاره صداشم بلند میکنه نمیتونم درس بخونم 😒😒

شبا تا دیروقت فیلم میبینه و ...

چرا اینجوریه اخه ☹☹

به نظرتون برم پیش مامانم ؟؟ اونجا یه کرونایی هست ولی از اتاقش بیرون درنمیاد ، خونه خودمون گربه هه هست که خس خس سینه داره شاید کرونا داشته باشه 😐😐🤷‍♂️

خب خودت پاشو خونه رو جمع و جور کن اون گربع رم بنداز بیرون

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

🤣🤣🤣🤣 

حتما خودت هم یه مارمولکی هسی، که کسی نمیتونه جلوت بگیره 🤣

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه این گربه دیگه چیکار میکنه این وسط.باباتم قشنگ مشخصه مامانت رفته سرخوش شده  

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

یه سوال تو دختری یا پسر؟

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2738
من نمیتونم     گربه بغل بابامه کلی دارو اینا براش خریده گناه داره خب

خب برو تو اتاق خودت 

نهار درس‌کن شامم درس کن کیف کن کلا

بلد نیستم فقط املت و سیب زمینی اینا بلدم که بابام نمیخوره 🥴🥴

فقط بلدی سرت کنی گوشی، با....... بچتی🤣🤣🤣

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
2706