2733
2734
عنوان

مژه هاتون

5948 بازدید | 22 پست

بچه ها راسته که میگن روغن کرچک و نارگیل برای مژه و ابرو خوبه ؟ برا ابرو هم خوبه واقعا ؟ نزنم چشمم عفونت کنه ؟؟ نسبتش چطور باید بشه ؟ چند بار بزنم ؟ میگین ... ممنونم . 

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 

دارم میرم بگیرم . نتیجه داشته براتون؟ 

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 

روغن کرچک اگه بره تو چشم خیلی می سوزه و به شکر خوردن می افتی . برای تقویت مژه از داروخانه محلول اکسیلیا بگیر. عالیه . ظرف یکماه نتیجه میده. بلند و پرپشت

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌دونم منم می‌خوام بدونم کسی ویتامین آ د زده و نتیجه گرفته یا ن

البته واسه چروک چشمم کسی دونست

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2728
روغن کرچک اگه بره تو چشم خیلی می سوزه و به شکر خوردن می افتی . برای تقویت مژه از داروخانه محلول اکسی ...

واقعا ؟ ببخشید یعنی این محلول گیاهیه ؟ من نمیخام از چیزای شیمیایی‌ استفاده کنم . مرسی

واقعا ؟ ببخشید یعنی این محلول گیاهیه ؟ من نمیخام از چیزای شیمیایی‌ استفاده کنم . مرسی

سرچ کنید میاره براتون. اثرش فوق العاده اس. اما اون روغنا برای من که اثری نداشت جز سوزش چشم

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
نمی‌دونم منم می‌خوام بدونم کسی ویتامین آ د زده و نتیجه گرفته یا ن البته واسه چروک چشمم کسی دونست

بهتره از کرم های دور چشم استفاده کنید یا اگه می خواهید مناسب و گیاهی باشه فقط روغن کرچک و نارگیل بزنید. روغن کرچک سیاهی دور چشم رو هم از بین می بره. 

2738
من روغن کرچک زدم همون دوتادونه ای هم که داشتم ریخت..چشامم به شدت میسوخت

عرررر 😶🖤

منم میرم میگیرم پس میگم نزنه کچل کنه چشممو

از اون محلول هاس که تا یک هفته بزنی خودت متوجه میشی و دیگه دست از سرش بر نمیداری. 

میرم میخرم خداکنه اثر کنه برای ابروهم هست یا نوچ

بله هست. می تونید به صورت اینترنتی از سایت داروکده بخرید قیمت هم 310 . اما عالیه و ارزشش رو داره. در ضمن اگه احیانا این محلول داخل چشم بره ممکنه رنگ چشم رو برای یه مدت عوض کنه. 

محلول تقویت کننده مژه اکسیلیا، حاوی بیماتوپروست 0.03 درصد می باشد که این ماده اولین و تنها محصول دارویی تائید شده توسط سازمان غذا و دارو آمریکا است که با تاثیر بر چرخه رشد موها و افزایش مرحله رشد آن ها (فاز آناژن)، به رویش مجدد موها کمک می کند و باعث بلندتر، حجیم تر و تیره تر شدن مژه و ابروها می شود. این محلول به صورت یک محلول استریل موضعی به همراه تعداد کافی اپلیکاتور استریل تولید شده که احتمال عفونت چشم را به صفر رسانده است. این محصول برای تمام افراد بالای 5 سال قابل استفاده می باشد و ریزش های سکه ای، ارثی یا ریزش هایی که در اثر مصرف یک دارو خاص در نواحی صورت و بدن خانم ها و آقایان ایجاد شده را درمان می کند. همچنین این محصول برای رشد مجدد مژه و ابروها در افرادی که تحت شیمی درمانی هستند هم بسیار مناسب می باشد.

مطالعه بالینی بیماتوپروست در ۱۶ مرکز در سراسر امریکا انجام شده است. در این مطالعه، دارو بر روی ۲۷۸ نفر که در بازه سنی ۲۲ تا ۷۸ سال بودند آزمایش شد و اثر محلول بیماتوپروست و دارونما با هم مقایسه شد. لازم به ذکر است که منظور از دارونما، محلولی است که همانند محلول دارویی است با این تفاوت که ماده فعال آن را ندارد.
در طی انجام این مطالعه افراد شرکت کننده را به دو گروه تقسیم کردند، به یک گروه از افراد محلول حاوی بیماتوپروست و به گروه دیگر دارونما داده شد. جالب است بدانید که هیچ یک از افراد مورد مطالعه و پزشکان اطلاعی از این‌ که هر گروه کدام محلول را مصرف می‌کند در اختیار نداشتند.
بعد از گذشت ۱۶ هفته، نتایج نشان داد که ۷۸٪‌ یعنی ۱۰۷ نفر از ۱۳۷ نفر مورد مطالعه، تغییر قابل توجهی در ظاهر مژه‌ها که شامل مواردی چون بلندی مژه، ضخامت مژه و تیرگی آن بود مشاهده کردند. اما در طرف مقابل، در گروهی که دارونما را مصرف می‌ کردند این عدد به ۱۸٪ یعنی ۲۶ نفر از ۱۴۱ نفر کاهش یافت.

این محصول برای افرادی مناسب است که مژه و ابروهایشان نازک و کم حجم شده و یک محصول مناسب برای افزایش طول و حجم مژه و ابروهای خود می خواهند

2706