2726

همسرم شبها تاصبح بیدارمیمونه تاکاردیگران راه بندازه روزها هم یاخوابه یادنبال کارخودش 

وقتی میرم کنارش برامن زمان میگیره ولی وقتی پیش خانوادشه ساعت هاانجاست 

مدام من میرم سمتش نازش میخرم... دیشب هزاربارگفتم بیا بغلم... بعدشم برگشت داد زد درک شعور نداری من کار دارم 

اخه منم آدمم

یه ظرف توخونه جابجا کنه یابشوره مدام منتشو میذاره خوبی به تو نیومده توفلانی توبهمانی 

حالا شبا تاصبح بیدارمیمونه تاکاردیگران راه بندازه.... پس من چی خیلی ناراحتم.. خیلی عصبیم 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از این مدل شوهر ظرف شستن بعیده

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2728
با کاری که از دیگران راه میندازه پولم میگیره؟

نه بابا 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  

کلا وقت به مردا زیاد اهمیت میدی و دوست داری کنارت باشن فرار میکنن عنترها تصور کن اصلا وجود نداره مجردی اونم هم خونه ته  بعد یه مدتی که درخواست ندی خودش میاد  خودتو نچسبون بهش 

دیدی دنبال چیزی میدویی فرار میکنه

ولی وقتی بیخیالش میشی میاد نزدیکت؟

شماهم از این روش استفاده کن

اینقدر دوییدی چی شد

یکم هم بایست

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
دیدی دنبال چیزی میدویی فرار میکنه ولی وقتی بیخیالش میشی میاد نزدیکت؟ شماهم از این روش استفاده کن ...

چی بگم محلس ندم دعوا راه میندازه