2726
عنوان

کیا با شوهرشون از هیچی شرو ب زندگی کردن و الان ب همه چی رسیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 62 پست

با خونه و ماشین و وسایل بدون هیچ قسط و قرضی شرو کردیم همش غر میزنم چرا باغ نداریم چرا ی خونه دیگه نداریم اجاره شو بگیرم و ...اصلا با هیچی من ک نمیتونستم شرو کنم شب اول عقدمون اومدیم خونه خودمون و مجلس عروسی و همه چی بدون ترس از پولش راحت گرفتیم ولی الان دلم چیزای بیشترتر میخاد چ برسه با اونقد کم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان چیا داری؟ با چی شروع کردین؟

شوهرم روز مزد كار ميكرد الان سرپرست واحده

البته من اونموقع خودمم تازه مشغول به كار شده بودم

سه سال پيش هرچي تونستيم سال اول وام گرفتيم

الان شكر خدا خونه و ماشين داريم

ولي باز تاكييد ميكنم عمرا الان بشه از صفرشروع كرد

خود ما الان اصلااااا پس انداز نداريم يعني چيزي نميمونه كه پس انداز شه

تكرار نميشوي💞
2728

از زیر صفر شروع کردیم. با کلی وام. فقط پدرم کمکی که بهمون کرد رهن سالداول خونمون رو داد و جهاز. خانواده همسرمم هیچی. هر دو دانشجو بودیم. 

الانم بعد 6 سال فقط تونستیم ماشین بخریم. و یه پس انداز 500 600 تومنی ..تا پولمون رو جور میکنیم واسه خرید ، خونه دو برابر میشه. خدا خودش کمکمون کنه. اگر واقعا عاشقشی قبول کن. من ازدواجم سنتی بود و الان پشیمونم با همچین پسری ازدواج کردم. خیلی سختی کشیدم. خیلی .... الان حقوقمون باهم نزدیک 15 16 میلیون میشه ولی به این نتیجه رسیدم با این پول ها و پس اندازها ما خونه نمیتونیم بخریم 😢😢

سال ٩١ با شوهرم عقد کردم کل پس اندازش ٢٠ میلیون بود که ١٠ تومنش سر خرید طلا رفت 

الان ٩٩ خونه ماشین زندگی عالی دوتا بچه سالم داریم

وضع مالیمون هم شکر خدا خوبه یه پس اندازی هم داریم 

شوهرم حسابی حساب گره و موفق

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

سلام چهار ساله عروسی گرفتیم اومدیم خونه خودمون از همون اول خونه داشتیم شوهرمو کار داشته هنوز نشده ماشین بگیریم یعنی اصلا نتونستیم پسنداز کنیم فک نکنم الان بشه با هیچی شروع کرد

من خودم مجردم ولی پدر و مادرم از زیر صفر شروع کردن یعنی بابابزرگم خیلییییی پولدار بود ولی یه قرون هم کمک نکرد همش بابام خودش تلاش کردولی خداراشکر الان از هر چیزی دوتا دوتا داریم 

دوتا ماشین دوتا خونه زمینای کشاورزی و...

خیلی ها هم حسرت میخورن ولی نمیدونن پدرم با چه سختی هایی به اینجا رسیده چه حرفایی شنیده 

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ🕊~

ما سال 79زندگیمونو تو زیر زمین برادرشوهرم شروع کردیم پول تالرو با شاباش و کادوهای عروسی داد ازیه هفته قبل عروسی همه خرج خونه مادرشو همرو داد الان بعد از کلی سختی یه خونه و ماشین و سه تا بچه داریم ارزش نداره جوونیتو اعصابتو بزاری پای این زندگی سخته خداییش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من خودم مجردم ولی پدر و مادرم از زیر صفر شروع کردن یعنی بابابزرگم خیلییییی پولدار بود ولی یه قرون هم ...

زمان پدر مادرهامون فرق داشت. حتی 10 12 سال پییش با الان خیلی فرق داره. 

پدر مادر ماهم از 0 شروع کردن. ولی الان سه تو خونه تو بهترین جاهای تهران داره. با کلی پس انداز و ... تازه 4 تا بچه داشته . سه تا دختر عروس کرده جهاز داده و سیسمونی و ... 

اما الان .... 

پدر من میگه وقتی دانشجو ( سال 61) بوده کارگری میکرده پول هر روز کارش میشده یه متر خونه... سال 85 خونه خریده اون موقع کارمند بود میگه پول اضافه کاریم تو ماه میشد یه متر خونه...

خودت حساب کن و مقایسه کن با الان. 

2706