2726
عنوان

چرا اینجوریم😭

248 بازدید | 57 پست
لک بینیم بیشتر شده میشه گف خون ریزی با اینکه امپول و شیاف پروژسترون استفاده میکنم استراحتم😭😭😭😭
💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕

استرس داری خیلی

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین اگه شیاف از واژن میزاری دیگه اینکارو نکن شیاف از معقد بزار .چون خود شیاف واژن هم باعث تحریک دها ...

نه از مقعد میزارم کلافم کرده استراحت میکنم خوب شه داره بدتر میشه😔

120بود تو تاپیکم ادنجا اشتباه نوشته بودم125

تیترت که خیلی خوبه .همش به خاطر استرسته .اهنگ گوش کن تلویزیون نگاه کن اصلا لباس زیرتو نگاه نکن .ولش کن فقط گرسنه نمون .قند هم زیاد نخور .

خودش خوب میشه .منم بودم .تیترت خوبه .تونستی تلفنی با دکترت حرف بزن

تیترت که خیلی خوبه .همش به خاطر استرسته .اهنگ گوش کن تلویزیون نگاه کن اصلا لباس زیرتو نگاه نکن .ولش ...

قند رو حذف کردم فعلا چون احتمال دیابت بارداری دادن.خیلی حواسمو پرت میکنم ولی تا میرم توالت ناامید برمیگردم

تاپیکتو خوندم .شیش هفته برای ساک بارداری زوده .تو اخر هفت ساک و جنین داخلش مشخص میشه .دکترت حدصله ند ...

حوصله ک اره خیلی مطبش شلوغ بود ساعت10ونیم رفتم2نوبتم شد بیشتر دردام از همونجا شروع شد از بس نشستم.بعدم6تا6تا میفرستادن داخل اصن گوش نمیکرد من چه توضیحی دارم میدم با اینکه دکتر معروفیم هس مثلا

2706