2737
2734
عنوان

پسرم شبانمیخوابه بیچارم کرده😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم طول میکشه تاخوابش تنظیم بشه سعی کن اخرشب خوب سیرش کنی.من باوجودیکه شیرخودمو میخوردم فقط اخرشبا به شیشه شیرخشک بهش مبدادم که سیر بشه دیرتر بیدارمیشد.بچه گرسنش باشه یا دل درد بیدار میشه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
موقعی خوابش بیادباهیچی بیدارنمیمونه بعدالانم خیلی کوچیکه باهاش بازی کنی بفهمه

چاره ای نداری فقط هر وقت خوابید توهم بخواب. حمام شب هم یکم کمکت میکنه

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
2731
روش خالم برای خوابوندن بچش صددرصد تضمینی خخخخ بچه رو قنداق میکنه مینداره رو پاهاش با سرعت تکون ...

مغزش اسیب میبینه

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
تقریبایک ماه ونیم

واسه منم گاهی اینطوری میشه

دیشب از 11تا4صبح بیدار بود دیگه ساعت گذاشتم بیدار بشم شیرش بدم خواب موندم از سه شب تا 8صبح شیر نخورد با گریه خودش بیدار شدم   خب آدم دست خودش نیست کم میاره من اون شب بچه بغل چشام خواب میرفت خدا رحم کرد 

خدایا ااااااااااا شکرت
2738
تاکی اینطوریه؟

بچه ها تا حدود دو سه ماهگی همینن رفته رفته خواب شبشون بهتر میشه سعی کن روزانه همش بازیش بدی به دکترش بگو 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه من الان نزدیک ده ماهشه .شبها همش نق نقه.تا ۲ سالگی این حرفارو داریم .باید تحمل کنیم.بالاخره بزرگ میشن.ولی خوابش تا ۳ماهگی حداقل اوکی میشه

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊

منم پسرم اینجوری بود بهم میگفتن بعد 40 روز خوب میشه خوابش  ولی نشد گفتن چنده ماه دیگه بازم نشده تا دوسال همین جوری بود   الان مردی شدی برا خودش  الانم اکثر وقتا 12 می‌خوابه 7 بیدار میشه  نوجوان شد  کلا بعضیا کم خوابترن  

تقریبایک ماه ونیم

این مشکل منم بود تایکسال اول روزا خوابش به شدت سبک یه ربع 20 دقیقه شبام نیم ساعت یه بار بیدار میشد که رفلاکس پنهان داشت دلیل بد خوابی شبانش شمام نذار رو پات شبا  اگر گریه نمیکنه اینجوری دیگه خیلی اذیت میشی 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2706