2726
برعکس پسر من کلا با قیمه و قورمه دشمنه چرا مرغ ماهی و بیشتر غذای نونی رو عاشقشه اما خورشت اصلا 

اره دختر منم ماهی خیلیی دوستداره . حالا ازمن غذای نونی خیلی دوست نداره .

ولی همه چیم میخوره میوه م میخوره ولی خیلی لاغره نزدیک ۳سالشه ۱۱کیلوعه ☹😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر من ۷ سالشه باخودمون غذا میخوره فقط بین صبحونه وناهار وناهار وشام یه چیز کوچیک میخوره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
پفک،نوشابه ،ادامس شکمش رو با اینا پر میکنه دیشب کلی استفراق کرد

اصلااا براش نخر هروقت گفت بگو نداریم همین پفک کلا اشتهای بچه و کور میکنه ادامسم ک اگه قورت بده میمونه سردلش .

دخترمنم عاااشق تنقلاته دیگه شاااید هفته ای یبار براش چیپس یا پاستیل بخرم اینارومیدی معلومه ک غذا نمیخوره دیگه نخر اصلاااا 

اره دختر منم ماهی خیلیی دوستداره . حالا ازمن غذای نونی خیلی دوست نداره . ولی همه چیم میخوره میوه م ...

إ پس هر بچه ای یجوره درست میشه بعدا من آنقدر اعصابم خرد شد زنگ زدم دکترش گفتم این بعضی غذاها رو نمیخوره گفت بیار ببینمش نبردم تو این شرایط آخه قبلا کلا رو سفره بود واسه کرفس و قرمه سبزی الان در میره ولی مثلا آب گوشت خودش میخوره آنقدر دوست داره الویه کوکو کتلت و زنش هم بیشتر از دختر شماست جالبه خانواده شوهرم هی میگن لاغرم😏😏😏 پارسال کارشون بود چاقه غذا کمتر بده امسال اونوری بالاخره باید یه اظهار نظر ی باشه😂

دختر من بد غذاست😭😭😭 دوسالگی که بردمش خونه بهداشت ۱۰کیلوئه بود

واقعا ده کیلو بود!!!

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
از غذای سفره هیچی نمیخوره بیخیال بشم شب تا صبح گرسنه میمونه

عزیزم غذا را یکم متفاوت و با تزیین درس کن.غذاهایی که بیشتر دوس داره درس کن.همه بچه رو یچیزی حساسن مثلا موی بلند دوس دارن یا یه چیز دیگه.دختر من وقتی یه ماده غذایی رو نمیخاد بخوره بهش میگم میدونی چقد واسه رشد مو خوبه موهاتو بلند میکنه و.....خیلی روش تاثیر داره

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
پفک،نوشابه ،ادامس شکمش رو با اینا پر میکنه دیشب کلی استفراق کرد

وای چه بد نخر اصلا بذار تو خونه نباشه رو ببره به غذا حداقل میوه مثل موز و... بخوره هیچ غذایی رو نداره؟::حلیم چی براش بخری با شکر بدی بخوره هم مقویه هم معمولا بچه ها دوست دارن

باباش نوشابه نباشه غذا نمیخوره ،دخترم عادت کرده از بیرون میاد  یا پفک دستشه یا ادامس

خب دیگه نخر یمدت دخترمنم همینجوری بود دیگه هرچیی گریه میکرد میگفتم نمیخرم‌غذا نمیخوری دلمم میسوخت ولی چاره ای نبود .

دیگه فقط بستنی میخریدم ک خیلی بهونه میگرفت میدادم بهش اونم بعداز غذا نوشابه خیلیی برای معده و دندونشون بده اصلا نخرید تا عادت کنه

2706