2726
عنوان

تعیین جنسیت در غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 8326 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل از ۲دی برو که برات بنویسه! خودت باید پیگیر کارات باشی سونو و آزمایشگاه هم جای خوب و معتبر برو

حتما میرم مرسی از شما 

چرا واقعا خود دکترها راهنمایی نمی کنند خب من بچه اولم هست و هیچ اطلاعاتی ندارم ☹️🥺 نگران شدم واقعا 

2728
من قصد دارم برم دکتر برای تعیین جنسیت،یه نفر بهم گفته این کار دخالت تو کار خداست وبچت ممکنه ناسالم ب ...

واقعا چطور بعضی ها آنقدر فکر بسته و عقل کمی دارند که علم را مقابل خدا قرار میدهند 😣

علم هم از قدرت خدا به دست بشر افتاده 

من قصد دارم برم دکتر برای تعیین جنسیت،یه نفر بهم گفته این کار دخالت تو کار خداست وبچت ممکنه ناسالم ب ...

نه خیلیا این کار رو میکنن 

اگه قسمتت نباشه خدا بهت نمیده

من الان تو 9 هفته ام سونوی قلب هم نرفتم ونمیخوام برم. اگه برم دکتر بدون سونوی قلب برام غربالگری اولی ...

سونوقلب روحتمابایدبری عزیزم

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
من الان تو 9 هفته ام سونوی قلب هم نرفتم ونمیخوام برم. اگه برم دکتر بدون سونوی قلب برام غربالگری اولی ...

عزیزم حتما لازم نیست سنوی قلب همون دوازده هفته بروسنو ان تی چون لازمه

کـاربری دس‍ـت دونـفره   پـلپـلاسی یعنی پـرسـتو 🐦

سلام دوست عزيزم من كار تعيين جنسيت رو خيلي دقيق انجام ميدم و نظر من و همكاران در تمام دوره هايي كه رفتم بر اينه كه ما تمام تلاش خودمون رو ميكنيم و در نهايت قطعا خداست كه تصميم ميگيره اما ما تلاشمون رو كرديم و بقيه ش رو ميسپاريم دست خدا كه ايشالا فرزندي سالم به همه عطا كنه.اگر سوالي بود من در اينستاگرام در خدمتتون هستمhttps://instagram.com/atefe.taheri_

تعيين جنسيت در غربالگري اول كه ميشه ١٢ هفته دقيق نيست اما به قدري صحيحه.شما ١٨ هفته سونوگرافي انومالي داري كه اونجا دقيقا جنسيتش رو اعلام ميكنن اما كلا از هفته ١٤-١٥ جنسيت مشخصه.اگر سوالي داشتيد لينك زير رو لمس كنيد و دايركت من در خدمتتون هستمhttps://instagram.com/atefe.taheri_

حتما میرم مرسی از شما  چرا واقعا خود دکترها راهنمایی نمی کنند خب من بچه اولم هست و هیچ اطلاعات ...

فدات عزیزم

درکت میکنم

منم بچه اولم هست😁امان از بی‌تجربگی 

من دکترمو عوض کردم،دکتری که اول پیشش میرفتم خیلی بی‌خیال بود 

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
فدات عزیزم درکت میکنم منم بچه اولم هست😁امان از بی‌تجربگی  من دکترمو عوض کردم،دکتری که اول پ ...

متاسفانه فقط دو تا دکتر داره شهر ما و تا مرکز استان دو ساعت راهه نمیتونم همش برم بیام مجبورم تحت نظر همین باشم که اینمسرش شلوغه وقت نمیگذاره واسه آدم 🥺☹️

بعد فقط خودم و همسرم میدونیم نی نی داریم و تا پایان ماه چهارم نمی‌خواهیم بگیم خلاصه هیچی بلد نیستیم 😅

2706