2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت در غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 8334 بازدید | 54 پست
معمولا اونایی که میگن دختره قطعیه

برعکس گفتی

اگر نتونن تشخیص بدن میگن دختر

چون گاهی اوقات میتونن آلت تناسلی پسر رو ببینن،اما وقتی کلا هیچی معلوم نیس میگن احتمالا دختره

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 12 هفته رفتم احتمال پسر داد و همون بود 

ولی دوستم گفتن دختره ولی بعدش گفتن پسره 

بعضی وقتا خطا داره 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃
چرا داد واسه همین میپرسم چنددرصددرسته؟

من خیلی دیدم اشتباه گفتن،اصلا قابل اتکا نیست

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2728
سلام من هنوز وارد نه هفته نشدم غربالگری کجا باید برم؟ خود دکترم می نویسه ؟ لطفا دقیق بهم بگید مرسی&n ...

پیش دکتر زنان میری برات مینویسه

یه سونو هست یه آزمایش

اول میری سونو میدی،بعد جواب سونو رو میبری آزمایشگاه آزمایش میدی،فقط حتما جواب سونو رو باید ببری آزمایشگاه

این غربالگری مرحله اول هست

اگر تو این مرحله برات ریسک پایین بزنه،غربالگری مرحله دوم دیگه آزمایش نمیخواد و فقط سونو آنومالی میدی 

اما اگر ریسک متوسط یا بالا بزنن علاوه بر سونو یکسری آزمایش هم احتمالا باید بدی

پیش دکتر زنان میری برات مینویسه یه سونو هست یه آزمایش اول میری سونو میدی،بعد جواب سونو رو میبری آز ...

مرسی عزیزم

من هفته هفتم رفتم و سونو رو نشون دکترم دادم گفت هفته دوازدهم باید بیای که میشه ۲ دی ماه 

خیلی سرش شلوغه نکنه یادش رفته خودم بهش نگم ؟

2738

برای من گفت احتمال دختر بیشتره تو انومالی همون دکتر گفت پسره وقتی بهش گفتم خودتون گفتین دختره حالا میگین پسره حتی تو سونومم ثبت نکرد و گفت دوباره بیا با اینکه دکتر با تجربه و مسنیم بود

من قصد دارم برم دکتر برای تعیین جنسیت،یه نفر بهم گفته این کار دخالت تو کار خداست وبچت ممکنه ناسالم بیاد دنیا!!الان ناراحتم یعنی از نظر شرعی مشکل داره؟؟بچه دومم هست و آخرین بچه

مرسی عزیزم من هفته هفتم رفتم و سونو رو نشون دکترم دادم گفت هفته دوازدهم باید بیای که میشه ۲ دی ماه& ...

قبل از ۲دی برو که برات بنویسه!

خودت باید پیگیر کارات باشی

سونو و آزمایشگاه هم جای خوب و معتبر برو

2706