2726

عزیزم صبر کن من الان ۵ روز از موعدم گذشته ۱ روزم بعد موعد یه لک کوچیک دیدم و تموم شد دیروز بی بی زدم دو خط شد اما خیلی کمرنگ ۳روز دیگه میخوام بازم بزنم ببینیم پررنگ میشه یا نه 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه عقب انداختن از بارداری نیست که.یک هفته صبر کن نشدی برو ازمایش بده.بعدشم الان دست کم اگه حامله ...

مجبورم اخه هیچکی ندارم کمکم کنه اخه مادرم ندارم سره دوتازایمانم انقدرخانواده شوهرم منت گذاشتن که بعدزایمان یکم کمکم کردن بعدم دوتاپشت هم دارم .

2728
مجبورم اخه هیچکی ندارم کمکم کنه اخه مادرم ندارم سره دوتازایمانم انقدرخانواده شوهرم منت گذاشتن که بعد ...

خب درست حسابی جلوگیری کن که مطمعن بشی باردار نمیشی.اینجوری با هر بار عقب انداختن اعصابت خورد میشه

👨‍👩‍👦‍👦
خب درست حسابی جلوگیری کن که مطمعن بشی باردار نمیشی.اینجوری با هر بار عقب انداختن اعصابت خورد میشه

عزیزمن کاندوم داشتم هربار ولی دوبارببخشیدرابطه داخلی نداشتم بدون کاندوم ازاون میترسم

پوچ بود هشت هفته

من جمعه حسابی کمردرداشتم طوریکه میگفتم الان پریودمیشم ولی یه حمام طولانی رفتم واسه اینکه بچه هام حمام کنم میشه اون باعث شده باشه عقب بیفته

من جمعه حسابی کمردرداشتم طوریکه میگفتم الان پریودمیشم ولی یه حمام طولانی رفتم واسه اینکه بچه هام حما ...

منم اینماه همینجور شدم چهارروز کمردرد شدید پریودی داشتم نشدم.هفده روز عقب انداختم ازمایشم دوبار دادم منفی بود.

👨‍👩‍👦‍👦
2706