2733
2734
عنوان

حالت تهوع بارداری امونمو بریده

563 بازدید | 47 پست

۴ هفتمه ..چن روزه فهمیدم باردارم

دیشب خوابم تمیبرد از تهوع فقط حالتشو دارم ولی چیزی خارج نمیشه 

حالا این تهوع به چع معنیه؟؟؟ ینی بچم داره بزرگ میشه؟؟؟؟

🤗🤗🤗🤗

من خواهرم چهار ماه فقط نون بربری فقط خورد چون تنها چیزی بود که می خورد و بالا نمی آورد

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از اول دوماهگی تا وسطای چهارماهگی اینطور بودم 

برو دکترت بگو بهت قرص بده خیلی تاثیر داره‌منکه تا دو ماه و خوردی هیچی نخوردم از بس بالا میاوردم تقریبا روزی ده بار

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  
2731

تا هفته ۱۶داری😓

من الان تو۱۳هفته م از زور ضعف و حالت تهوع خوابم نمیبره .

ی قرصی هست امسش دمیترونه ضررم‌نداره هروقت دیگه حس کردی حالت خیلییی بده بخور .

قرص ب۶خوبه دوزش کمتره 

من خواهرم چهار ماه فقط نون بربری فقط خورد چون تنها چیزی بود که می خورد و بالا نمی آورد

من فقط اش دوغ .تا اخر بارداری هفته ای دوبار اش دوغ

بجاش تا اخر شیردهی از لبنیات محرومم😑

2738
واای منم تازه از خونم بدم میاد از دستپختم ک نگم برات

من از بوی مایع ظرفشوییمون از بوی مبل لباس خلاصه اول بارداری خیلی اذیت شدم.

یه خوشبوکننده مدل کفش ال استار برا ماشینمون خریده بودم بلافاصله باردار شدم اصلا نزاشتم شوهرم بزاره توماشین حتی بعد اززایمانمم از بوش بالا میاوردم بهش حساس شده بودم.دادیمش ب خواهرشوهرم

من فقط اش دوغ .تا اخر بارداری هفته ای دوبار اش دوغ بجاش تا اخر شیردهی از لبنیات محرومم😑

آره خیلی سخته من خواهرم نصف شدبنده خدا زیر چشاش سیاه شده بود عین این کتک خورده ها😂

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2706