2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاهل ......همش فکر بچه ام....ولی هنوز که نشده.....اهنگ فیلم  ......نی نی سایت.....نی نی سایت ....فیلم ....اهنگ 

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
2731
2738
من دانشجو معلمم دبیر عربی ام و مجرد و خوشحالم توی این سن ب استقلال کامل رسیدم دستم تو جیب خودمه ...

من کنکوریم عربیم صفره چکار کنم😯😯

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             
۱۸ سالته ب فکر بچه ای؟

۱۹ ......اره خب یک و سال نیمه ازدواج کردم....هر چند اجباری بوده... اما خب ....الان نه اجازه میده درس بخونم.....نه کرونا اجازه میده که تفریح کنم......حوصلم سررفته....۸ماهه اقدامم اما نشده🥺🥺😐😐😔😔

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
منم خیلی دوست اما استعداد ندارم الان اگه با ی پسر 180تایی دعوا کنی میتونی کتکش بزنی؟ از پسش برمی ...

🤣🤣🤣🤣🤣

ی بار سر اینکه دوستمو ب دون اجازه بردم بیرون دوست پسرش اومد سر راهمو گرفت منو بزنه منم با پام حلش دادم عقب فرار کردم یعتی محکم زدم تو شکمش بعد فرار بعد اون میدوید من میدویدم دیگ واینستادم ببینم میتونم بزنمش بازم یا ن🤣🤣🤣🤣

ولی با دخترا خیلی دعوام شده اره میزنم اما کتک خورمم ملسه🤣🤣

2706