2737
2739
عنوان

میگم طبیعیه آیا؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 32 پست
بعدم روش خوردن قرصت اشتباه بوده یا باید یه اورژانسی همون موقع یکی 12ساعت بعد میخوردی یا باید دوتا اچ ...

یعنی الان ب نظرت احتمال بارداری هست؟ اخه شنیدم چند بار اینجوری بخوری خاصیتش هم ازدست میده واس همین یهو فکرم درگیر شد

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخ البته اگر الان باردار نباشی برو دستگاه بزار😐

ن نیستم انشالله😕وای اگ واقعا باشه چی چرا یهو استرس گرفتم عین خیالم نبوداا یهو یادم افتاد ی هفته گذشته هنوز پری نشدم 😱😱😱از کجا بفهمم حالا بدبختیه هااا

یعنی الان ب نظرت احتمال بارداری هست؟ اخه شنیدم چند بار اینجوری بخوری خاصیتش هم ازدست میده واس همین ی ...

احتمالش هس ولی هرچی صلاح هست پیش میاد چن روز از خوردن اخرین قرص گذشته

2738
ن نیستم انشالله😕وای اگ واقعا باشه چی چرا یهو استرس گرفتم عین خیالم نبوداا یهو یادم افتاد ی هفته گذش ...

10روز که گذشت اگر نشدی بی بی بزن مشخصه ولی در حد هاله واسه من اینجوری بود شمارو نمیدونم

10روز که گذشت اگر نشدی بی بی بزن مشخصه ولی در حد هاله واسه من اینجوری بود شمارو نمیدونم

یا خدا یعنی شش روز دیگ ی هفته تا اون موقع سکته نکنم ی وقا😢ن انشالله ک نیس دعا کن نباشه ی دونه دارم خلم کرده وای دومی حتی فکرشم تنمو میلرزونه

یا خدا یعنی شش روز دیگ ی هفته تا اون موقع سکته نکنم ی وقا😢ن انشالله ک نیس دعا کن نباشه ی دونه دارم ...

عزیزم 😍یه داداش دارم بقدری شیطونه که دیگه تحملش سخته میفهمم چی میگی خدا حفظش کنه 😉هرچی خیره پیش بیاد

2706