2733
2734
عنوان

میگم طبیعیه آیا؟ 🤔🤔🤔

196 بازدید | 32 پست

من چند روز پیش بعد از رابطمون دوتا قرص ال دی خوردم دوروز بعد هم دوباره همون شرایط و دوباره دوتا قرص ال دی اما هنوز پری نشدم 🤔فقط دردشو داشتم ک کامل رفع شد الانم فقط ترشحات ببخشید ببخشید سفید دارم 🤔میگم. شاید هفته قبلش پری بودم واس همینه پریود نشدم هوم؟ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
کلا چهار تا قرص خوردم دیگ، 😐 ولی فک کنم حق با شماس، ❤️

دخترعمه م اینجور بود الان باردارنمیشه هرچی خرج میکنه دکترگفته دراثرقرص هاست.طبیعی جلوگیری کن.من الان۵سال متاهلم یکبارم قرص نخوردم.خیلی ضررداره.موهای صورت وبدنم زیاد میکنه

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛

بعدم روش خوردن قرصت اشتباه بوده یا باید یه اورژانسی همون موقع یکی 12ساعت بعد میخوردی یا باید دوتا اچ دی 12ساعت بعد دوتا دیگه یا باید 4تا ال دی 12ساعت بعد یکی دیگه میخوردی 

دخترعمه م اینجور بود الان باردارنمیشه هرچی خرج میکنه دکترگفته دراثرقرص هاست.طبیعی جلوگیری کن.من الان ...

خب برا منکه خوبه من ی دونه دارم دیگه نمیخوام اما واقعا راس میگی اینجور قرص خوردن داغونم کرده منتظرم قرنطینه تموم شه برم مطب دستگاه بزارم واقعا نمیتونم بدبختی ب لاتکس هم حساسیت دارم خیلی اذیت میشم استفاده کردنی کامل هم ی بسته آل دی میخورم اصلا ب بدنم نمیسازه😩😩😩

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2706