2733
2734
عنوان

بی اختیاری ادرار...... طبیعیه؟!

1263 بازدید | 12 پست

ادرار حین رابطه یا ا ر ض ا شدن ایا طبیعیه؟!

اخه واقعا تا نریزه لذتی نمیبرم!

نمیدونم حالا واقعا ادراره یا نه!

چون قبلش هم دسشویی میرم تخلیه میکنم ولی فایده نداره

بعضی جاها خوندم بعضیا انزال دارن

نفهمیدم چیه و راهکارش چیه...

اصلا ایراده یا طبیعیه؟!

اگه جوابمو نمیدونید لااقل یه ده دیقه دیگه بیاید گزارش بزنید

ممنون😅

عرض پوزش بابت سوالم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

احساس ادرار حین رابطه کاملا طبیعیه اونم به علت فشاری که به مثانه وارد میشه

اگه ادرار چیزی نمیبینی توجه نکن و فقط فکر میکنی ادرار کردی

اره خان ها هم حین ارگاسم ممکنه مایه منی ازشون بیرون بزنه

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
خان ها ؟؟؟؟ نفهمیدم 

پرسیده ::::::::::

ادرار حین رابطه یا ا ر ض ا شدن ایا طبیعیه؟! نمیدونم حالا واقعا ادراره یا نه! چون قبلش هم دسشویی میرم تخلیه میکنم ولی فایده نداره

منم جواب دادم :::::: 

اینکه احساس کنه موقع رابطه نیاز به دفع ادرار داره کاملا طبیعیه و برا خیلی ها اتفاق میفته دلیلش هم به علت فشاریه که به مثانه وارد میشه

پرسیده ادراره یا نه؟  گفتم اگه ادرار چیزی نمیبینی نه ادرار نیست و توجه نکن و فقط فکر میکنی ادرار کردی شاید همون مایه منی باشه که حین ارگاسم خارج میشه

سوال آخری هم خواستی دوباره بخون

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
نه جدی جدی میریزه کم ام نیست!

https://www.google.com/amp/s/saednews.com/fa/post/aya-zanan-ham-dar-rabeteye-jensi-enzal-mishavand/amp