2726

من شمال 

تو خونه روستایی پدر بزرگم 

بشینیم تو تراس دورهم بگیم و بخندیم و صبحانه با چایی آتیشی که برادرم درست کرده بخوریم و از هوا لذت ببریم از دیدن همدیگه لذت ببیریم بخندیم از ته دل 

بچه هارو نگاه کنیم که تو حیاط دوچرخه سواری می کنن 

مامانبزرگم و نگاه کنم که شلنگ آب دستشه به گلا آب میده برامون دست تکون میده 

بابامو ببینم از باغچه اومه کلی خیار و گوجه و ریحون دسشه بابابزرگم داره چایی می ریزه لبخند می زنه  ما خواهرا و مامانمو زن داداشمم داریم چرت و پرت می گیم می خندیم 😂 شوهرم لپ تاپش دستشه کتابشو می نویسه تو دنیای خودشه😂

دامادمونم داره چاییشو هورت می کشه به دوردست خیره شده معلوم نیست به چی فکر می کنه🤣

من دلم خانوادمو می خواد دتنگشونم تو این غربت

حلالم کنید و خدانگهدار   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جانم ❤❤❤

خدا همچین شبی را روزیت کنه،هیچ وقت یادم نمیره اون سال تنها رفته بودم بدونه نگرانی برای شوهر و بچها بعد از نماز مغرب و عشا نشستم تو یکی از قرفه ها نگاه گنبد کردم تا اذان صبح بدون اینکه بخوابم همونجا هم نماز صبح خوندم و باز نگاه کردم تا آفتاب زد،وقتی صبحتش را برای شوهرم میکنم میگه ی دختر بیار برام قول میدم سر بارداری باز ببرمت بشینی تا صبح نگاه کنی

منم از اینا که تو گفتی میخوام ولی بابا بزرگم خونه تو روستا نداره😢

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

دوست داشتم برگردم به بچگیام کمار مامان بابام😔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
مهم کنار خانواده بودنه گلم فضاش مهم نیست بلاخره

چرا مهمه دیگه بالا ره این که تو یه خونه کوچیک وسط دود و ترافیک باشی یا تو یه خونه باغ خوشگل خیلی فرق داره 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
چرا مهمه دیگه بالا ره این که تو یه خونه کوچیک وسط دود و ترافیک باشی یا تو یه خونه باغ خوشگل خیلی فرق ...

مهمه ولی خانواده مهم تره بنظرم 

بعدم میشه مهاجرت کرد ازین دود نجات میدا کرد

حلالم کنید و خدانگهدار   
دوست داشتم برگردم به بچگیام کمار مامان بابام😔

منم پدر و مادرمو تو بچگی از دست دادم اینا که نوشتم عمو و خالم هستن که به خاطر ما ازدواج کردن زیر دست غریبه نباشیم 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706