2737
2734
عنوان

حرف عجیب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 73 پست

استارتر هم شوهر داری هم خواستگار؟ وجدانا ما خودمون کلی گرفتاری و موضوع واسه حرص خوردن داریم وگرنه الان خواب بودیم راحت، شما دیگه الکی حرصمون ندین😐 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم والا فقط دلیل این دروغا را نمیفهمم آخه خیلیا واقعا غصه میخورن و ناراحت میشن

عزیزم کاش حرفم دروغ بود آخه مگه مریضم این موقع شب یه همچین حرفی رو به دروغ بزنم امشب خونه مادر بزرگمم دختر دایمم کنارمه با گوشیه اون گفتم خونه عضو نی نی سایت نیستم

اسی کلا تعطیلیها اینارو ت خواب میبینی تاپیک میزنی 

گرفتی مارو ملت ریختن‌تاپیک‌قبلیتو خوندن 

یه جانوشتی دوتاخواستگار داری خودت مطلقه ای بین دوتا شون‌موندی بعد الان‌این اراجیفو نوشتی

به روانپزشک مراجعه کن‌ 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2731
عزیزم کاش حرفم دروغ بود آخه مگه مریضم این موقع شب یه همچین حرفی رو به دروغ بزنم امشب خونه مادر بزرگم ...

ما از این ماجراها زیاد شنیدیم

واسه دوستمه، واسه خواهرمه، واسه دختر داییمه، کاربری واسه چند نفرا

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
بخدا شیرم حرومت باشه اگر این مردک ادب نکنیییی 😅😅😅😅 دوست من شب عروسیش فهمید شوهرش قبلا ی گند بزر ...

حرص نخور

سرکاری

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
عزیزم کاش حرفم دروغ بود آخه مگه مریضم این موقع شب یه همچین حرفی رو به دروغ بزنم امشب خونه مادر بزرگم ...

اون‌وقت دخترداییت از مشکلت باخبره؟ اگه بعدا این تاپیک بخونه ناراحت نمی‌شی؟

💙صدا کن مرا... 
2738
ما از این ماجراها زیاد شنیدیم واسه دوستمه، واسه خواهرمه، واسه دختر داییمه، کاربری واسه چند نفرا

دقیقا

تا بهشون میگی میگن از این کاربری 400-500نفر استفاده میکنه

قدیمی شده

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
دقیقا تا بهشون میگی میگن از این کاربری 400-500نفر استفاده میکنه قدیمی شده

خیلی نامردن

نمی‌فهمم چرا اینقدر دروغ میگن و دنبال ترحم بقیه هستن

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
استارتر خیلی بی شرمی حداقل در تاپیک قبلیاتو ببند بعد بیا زر بزن  ان شالله هر چی دنبالشی سرت ب ...

عزیزم قضاوت نادرست نکن من قصدم حرص دادن نیست از نارحتی امشب اومدم خونه مادر بزرگم دختر داییم نی نی سایت رو بهم معرفی کرد گفت اینجا بگو شاید راهنماییت کنن اون تایپیک های قبلی ماله اونه

عزیزم قضاوت نادرست نکن من قصدم حرص دادن نیست از نارحتی امشب اومدم خونه مادر بزرگم دختر داییم نی نی س ...

آها

باشه

تو راست میگی

فقط خواهشا دفعه بعدی دختر عمت با چشم گبود بخاطر کتکای مادرشوهرش اومد بهش یاد بدین خودش عضو بشه نیاد اینجا بگه

تاپیک اول گفتی متاهلی و با وجود مشکل طلاق نگرفتی

تاپیک دیروزت مطلقه بودی

الانم که خواستگار داری

فردا حتما میخوای زایمان کنی

چه جالب دخترداییتم یه هفته پیش عضو شده!

گوشای ما رو لمس کردی آیا؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706