2726
عنوان

حرف عجیب شوهرم

1198 بازدید | 73 پست

سلام دوستان من ۳ماهه عقدم امروز شوهرم گفت تو اصلا از بابات پول نمیگیری واسه من خرج کنی منظورش اینه بعضی شبا که واسه شام واینا بیرون میریم من حساب کنم منم گفتم ما زنو شوهریم باهم میریم بیرون بابایه من باید بده  گفت من دوست دخترای قبلیم میبردنم بیرون هم واسم خرج میکردن هم نیازمو برطرف میکردن منم گفتم خب میخواستی بری همون دوست دختراتو بگیری دیگه جواب نداده از دیروز یه عذر خواهی نمیکنه به خاطر حرفش

سلام واقعا حرف زشتی بود میگفتی توکردی توشکمت بابام پول بده اگه قراربود بابام خرج موبده چراازدواج کرده.اصلاجواب شونده تامتوجه حرف بدش بشه واگرنه بازم تکرار میکنه 

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دراسرع وقت یک تجدیدنظراساسی راجب این مردوسطح لیاقت ومیزان اعصاب خودتون بکنید

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

واقعا متاسفم ووسه تیشون..توی دورانی ک باید طرف رو شناخت چ حرفی ام زده...مگه تو دستت تو جیب خودته ک خررج کنی...حالا اگ ماهانه بگیری آره اونم یکی دوبار نه بیشتر...بعدشم اون مرده..اون شوهره...وقتی تو شاعل نیستی حمایت مالی از طرف اون باید باشه...جواب خوبیم بهش دادی...کاره اشتباهیم نکردی ک بخوای عدرخووهی کنی..اتفاقا مثل همیشه باهاش معمولی حرف بزن ولی یه کتریم کن ک بدونه اشتباه کردخ...مگه اینجا خارجه...

ببخشیدا ولی میگفتی مگه توبه من شوهر کردی که من دست تو جیبم کنم تا معذرت خواهی درست وحسابی نکرد باهاش حرف نزن همین اول کار سفت بگیر

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

حرفش بد بوده واقعااا

ببخشید اسی ولی واقعا همسرت بی ادب و پرروئه!

محلش نزار تا خودش بیاد عذرخواهی!اگه بری سراغش 

پرروتر میشه و با خودش میگه خب پس حرفم درست بوده و بازم تکرارش میکنه چ بسا بدتر!

ایشون فقط اینجوره و تعداد معدودی از اقایون

وگرنه منم نامزدم!ی بارم نشده اجازه بده موقع بیرون رفتن دست کنم تو جیبم!

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
2706