2733
2734
عنوان

ماهي ١ميليارد تومان اصلا منصفانه نيست😵😵😵

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 41 پست
تقصیر اوناییه که فالوشون میکنن. منکه خوشم نمیاد ازشون چون میدونم بخاطر پولی که ازهمین فالوئر دارن در ...

با پولی که از ما بدست میارن به خوده ما فخر میفروشن یا توهین میکنن...

با اون داستان های دروغکی  صمیمیت های ظاهری که اکثرا‌دستشون رو میشه....

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه برام سواله اینا لباساشونو بعد از یبار پوشیدن چیکار میکنن😂😂 دور میندازن ینی؟ اینم دغدغه منه ...

بعضی بلاگر ها میان از همونا قرعه کشی میکنن و جایزه میدن و صادقانه میگن 

مثل فائزه راد. یا مامان ماهور یا زن شاهرخ استخری(سپیده) 

2731
چرا مطمينم

من خودم دیدم یه استارت اپ گفت خوده مشتریا لطف کنید برام تبلیغ کنید چون به یه پیج‌ درخواست دادم گفته اگه بخوای تو استوری خودم واست تبلیغ کنم۱۸ اگه نه۱۵

بعدم گفت انقدر درامد نداریم که اینجوری بخوایم تبلیغ کنیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
با پولی که از ما بدست میارن به خوده ما فخر میفروشن یا توهین میکنن... با اون داستان های دروغکی  ...

دقیقا صمیمیت و قربون صدقه رفتنشون برا مردمی که نمیشناسن نیست، برا پولیه که میدونن چندساعت بعد یا چندروز بعد میاد به حسابشون. سرشونم گرم میشه والا. درسته اعصابِ فولادی میخواد اما این کار هیچ هنری نمیخواد جز اینکه آدم پررو باشه و ۶ متر زبون داشته باشه. واسه مظلوما و بی زبونا نیست 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
دقیقا صمیمیت و قربون صدقه رفتنشون برا مردمی که نمیشناسن نیست، برا پولیه که میدونن چندساعت بعد یا چند ...

زندگی هاشونم اغلب به این خوشی که توصیف میکنن نیست

دلم برای بچه هاشون میسوزه دقیقا عین اون گداهایی که بچه باخودشون میکشن اینور اونور...

2738

طفلک بچه هاشون چقدر اذییت میشن برای گرفتن این عکسهای رنگ‌ و وارنگ

تقصیر اوناییه که فالوشون میکنن. منکه خوشم نمیاد ازشون چون میدونم بخاطر پولی که ازهمین فالوئر دارن در ...

اتفاقا  به یکیشون کوفتم عکسای سک‌سی نزار آخه عکس خلیلی بد میزاشتن آخر تموم پستها

اومد هرچی خرف زشت بود نصیبم کرد و گفت همین کارا رو کردی پول درنمیارین و بدبختین

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
من ۳۰k هست پیجم اما هیچ وقت دلم نمیخواد تبلیغ کنم اصلا خوشم نمیاد

تا حالا پیشنهاد تبلیغ داشتی ند تومن میخواین بدن؟

از چند هزار فالوور داشتن پیشنهاد تبلیغ دادن؟

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
اتفاقا  به یکیشون کوفتم عکسای سک‌سی نزار آخه عکس خلیلی بد میزاشتن آخر تموم پستها اومد هرچی خرف ...

کی بود انقدر بی ادب بود؟ من فقط اسم چندتاشون رو میدونم اما هیچکدوم رو دنبال نمیکنم . میخواستی بگی خوشبختی تو هم از صدقه سری همین مردمه که فالوت میکنن وگرنه هیچ هنر و نبوغی نداری. اینستا رو ازشون بگیرن بدبختِ عالمن

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
تا حالا پیشنهاد تبلیغ داشتی ند تومن میخواین بدن؟ از چند هزار فالوور داشتن پیشنهاد تبلیغ دادن؟

پیشنهاد تبلیغ زیاد داشتم خودمم مدل یه مغازه بودم خیلی رو پیجه حساب باز کرده بود یارو اما من از کسی توقع پول نداشتم چون چند سال پیجم اکتیو نیست و بازده بالا نداشت بعد من کلا از تبلیغ کردن بدم میاد فقط دوست پسرم یه بار تبلیغ کردم 

2706