2410
2553

از روزی که زایمان کردم به بهونه ی اینکه صبا نمیتونا بره سرکار جاشو جدا کرد بعد یه مدت جامونو انداختیم رو زمین دیدم تشکه بچرو انداخت وسط منم هیچی نگفتم چند شب پیش گفتم بچرو بخوابونم کنار نزدیکه بخاری باشه گفت نه خوبه جاش دیشبم هوای خونه یکم سرد بود گفتم بچرو بخوابونم کنار خودم گفت نه اونجا خیلی گرمش میشه واقعا شعورش نمیرسه منم احتیاج به محبت دارم منم شاید نیاز به رابطه داشته باشم دیشب داشت تو اتاق قلیون میکشید یه جور غیر مستقیم رسوند که بخواب نیا تو اتاق خسته شدم مگه چند سالمه که بلید مثله پیرمرد میرزنا زندگی کنم😭😭😭😭 من ادمه گرمیم دلم رابطه ی گرم میخواد بعد میگن چرا طرب از راه به در میشه سه ماهه زایمان کردم دریغ از یه محبت.

شیطونه میگه سر لج بیفتم واسه منم دیگه مهم نباشه تا منم سرد بشم

پسرم دنیامه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حالا اگه یه هفته زن کوتاهی کنه میرن سراغ فیلمای ناجور دیدن میگن کم گذاشتی.  انگار زن آدم آهنیِ احساس نداره 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2714
چرا مستقیم بهش نمیگی؟؟

دوست ندارم چون چند بار قبلا پیش اومده بود بهش نشون داده بودم نیاز دارم تو دعوا کوبید سرم تا چند وقت تیکه کلامش این بود چون نمیتونم گرم باشم دعوا راه میندازی با بدبختی از سرش انداختم

پسرم دنیامه❤

تواین مرحله بهش نگو،الان بارفتارت جذبش کن لباس خواب بپوش حتما وجلوش عشوه بریز تاخودش بیادسراغت،اگه نیامدوافاقه نکرد اونرقت خیلی رک برگرد بهش بگو

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
دوست ندارم چون چند بار قبلا پیش اومده بود بهش نشون داده بودم نیاز دارم تو دعوا کوبید سرم تا چند وقت ...

قبل از زایمانت چطور بود؟

شاید سردمزاجه تو بارداری استراحت کرده بهش خوش گذشته!

من بودم که اصلا محلش نمی‌دادم خودم جامو ازش چند کیلومتر دور می‌کردم😑 کلی‌م لباس خوشگل و عطر استفاده می‌کردم تازه توی غذاشم ویاگرا حل می‌کردم ولی میذاشتمش تو خماری تا از چشماش بزنه بیرون😒

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706