2726

عزیزم اگه امکانش هست فاصله کمتر بشه ، که اولویت با فاصله کمتر هست تا خواهر برادر رفیق و شفیق هم باشن و همدیگر رو درک کنن انشاالله

منو خواهرم با اینکه فقط ۵سال تفاوت سنی داریم هرگز باهم رفیق نبودیم ، جالب اینجاست که این عدم رفاقت بیشتر از ناحیه اون بود و من همیشه تنها بودم اما در هرصورت برای داشتنش خداروشکر میکنم چون بلاخره حضورش یه برکت هایی هم داشته  

اما اگر به هررررررر دلیلی فاصله سنی زیاد شد ، دلیل بر عدم اقدام برای بارداری نمیشه

من معتقدم بچه برکت زندگی هست و با هر اختلاف سنی ای از تک فرزندی خیلی خیلی بهتره عزیزم

اصلا شک نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوضاع مملکت

عزیزم این اشتباه رو نکن. می‌دونم اوضاع سخته ، من خودمم تو سختی بودم و هستم ولی گفتم دوتارو صد در صد می‌خوام پس باید بیارم چون یکی واقعا کمه هم بچه گناه داره هم آدم خودش لذت کمتری میبره ، برا همین گفتم پس فاصله سنی کمتری داشته باشند تا همبازی و همراه باشن، واینکه راستش مادرخودم میدیدم غصه ام می‌گرفت که تو اون سن بچه آورد و واقعا حوصله نداره، و اینکه با خودم گفتم بزار پشت هم بشه من یه دفعه بچه داری کنم و بچه ها یه دفعه مدرسه میرن حداقل صبح تا ظهر خیالم راحته که میتونم به علایقم باشگاه ، انواع کلاس ،بازار ، خونه اقوام و . . . خلاصه برا خودم باشم. از اینکه چندسال دست و پامو بسته باشه بعد بزرگ شه دوباره یکی دیگه و بقیه ماجرا برام سخته.

من بچه هام سه سال و دوماه فاصله دارن. واکر زمان به عقب برگرده باز هم همین انتخاب میکنم هرچند سختی های خودشو داره.

2728