2733
2734
عنوان

مخالفت ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 54 پست
اما من انقددددد ادم دیدم ک فک میکردن اگه این نشه میمیرن ولی نشد و بهتر شد براشون و حتی بعضیا باهم از ...

😄ن خب هیچکس بعد هیچکس نمرده

ولی خیلیا دیگه بعد از خیلیا زندگی نکردن!

منم فکر میکردم میمیرم😄نمردم و قویتر شدم

اما اون عشق مثل ی آتیش زیر خاکستر تو روحم مونده!

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
خب تو که ما نظر میدیم نگیرش میگی نمیتونم واسه چی تاپیک میزنی؟؟؟تو که نظرت یکیه .دندت گیر کرده رو اون ...

تصمیم مشخص هست اما دونستن نظر هرگز چیزی رو کم نمیکنه ، هزار تا حرف شنیدم باز هم می‌خوام نظر بدونم ، بیشتر دنبال چطوری راضی کردن بودم تا اشتباه و درستی کار 

سکوتت را نمیخواهم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته کاملا حرف شما با اینکه حتی بدی هایم به چشم اومده و دیدم اما باز اون انتخاب شده ، مثلا حالا شما ...

ببین اگه بخوای فقط احساسات رو مد نظربگیری بله داغون میشین ولی زمان حلش میکنه کم‌رنگش میکنه باید قوی بود 

بهش بگو که ما همه تلاشمون رو کردیم نشد.اگه باهم ازدواج هم‌بکنیم تا عمر‌داریم مشکل هست.خانواده ها ناراضی .فک میکنی‌اسونه؟که یه خانواده یکی رو نخوان؟به الان‌نگاه نکنید .ادم‌توزندگی به بزرگتر نیاز داره به حامی.بگو ما پس فردا بچه دارمیشیم سخت میشه همه چی.بگو بیا عاقلانه فک کنیم.تو این ۴سال عشقمون‌بهم ثابت شد ولی وقتی قسمت نیس به زور نمیشه باهاش جنگید شاید واقعا حکمتی تو این کاره.شاید ادم ما یکی دیگس. نمیخوام فک کنی نمیخوامت. اما این به نفع هردومونه.من‌مطمعنم یکی میاد تو زندگیت ک کمتر از من نباشه بیشتر از من‌عاشقته. میدونم زندگی میشه ک با افتخار میری توش و همه میخوانت.اون‌وقت غصه نداری 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
تصمیم مشخص هست اما دونستن نظر هرگز چیزی رو کم نمیکنه ، هزار تا حرف شنیدم باز هم می‌خوام نظر بدونم ، ...

اگه دنبال راضی کردن خانواده ای ک باید یه ریش سفیدی کسی رو جلو بیاری تا اون وساطت کنه.من چیزی با ذهنم‌نمیرسه 🤦🏻‍♀️😂

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2728
اگه دنبال راضی کردن خانواده ای ک باید یه ریش سفیدی کسی رو جلو بیاری تا اون وساطت کنه.من چیزی با ذهنم ...

خخخخ اینقدر کم شانسم همونم ندارم ، صبر می‌تونه کمکم بکنه شاید ، اصلا زد مردیم شاید 😂 سر شما هم به درد آوردم این موقع شب 

سکوتت را نمیخواهم ....
۱۹ سالته الآن که وقت ازدواجت نیست بیخیال  بذار چهار پنج سال دیگه حداقل

درسته ، شما فکر کن پنج سال دیگه شد ، برای راضی کردن چیکار کنم ، ریش سفید و اقوام بزرگ تر رو از گزینه ها پاک کنید 

سکوتت را نمیخواهم ....

سلام منم این موردو داشتم یکی بود ک خیلی دوسش داشتم خیلییییییی از نظر مالی هم ن اونا مشکلی داشتن ن خانواده من اما خانواده من مخالفت کردن و نذاشتن باهاش ازدواج کنم اما باز پسره ول نمیکرد تا اینکه آخر با پدرمو داییام ی دعوایی گرفتن بی سابقه دل کندن از کسی ک خیلی دوسش داری حتی اگ انتخابت اشتباه هم باش خیلی سخته بعضی موقع ها باید تو زندگی از چیزایی ک دوست داری بگذری...

2738
سلام منم این موردو داشتم یکی بود ک خیلی دوسش داشتم خیلییییییی از نظر مالی هم ن اونا مشکلی داشتن ن خا ...

متاسفم دوست عزیز ، ممنون برای پاسخ ، میدونی انسان گاهی توی یک دوراهی هوایی میمونه که اون سرش ناپیدا ، براش جنگیدم و باز هم میجنگم ، شاید خواست خدا باشه شاید امتحان ، نمیشه فهمید 

سکوتت را نمیخواهم ....
متاسفم دوست عزیز ، ممنون برای پاسخ ، میدونی انسان گاهی توی یک دوراهی هوایی میمونه که اون سرش ناپیدا ...

اما قبل از هرتصمیمی ک میگیری  ب عاقبتش فکر کن ک ی عمر بعدا پشیمون نشی الان یکی از دوستان من مشکل شمارو داشتو پاش وایساد اما حمایت هر دو خانواده رو از دست داده و ب شدت تو سختی

اما قبل از هرتصمیمی ک میگیری  ب عاقبتش فکر کن ک ی عمر بعدا پشیمون نشی الان یکی از دوستان من مشک ...

متوجه هستم کاملا ، میتونم شماره یا پیج دوست شما رو داشته باشم ، نمیگم از شما گرفتم ، واقعا نیاز دارم قبل هر تصمیم با کسی حرف بزنم ، میدونی من تنهام همیشه 

سکوتت را نمیخواهم ....
نه رویا هم سن منه دقیقا ، میدونی روحیه من اینجوری نیست که اهل عشق بازی و مسخره بازی و الکی شاد بودن ...

حسم میگه اونقدر که تو رویا رو میخوای، اون تو رو نمیخواد و اختمالا دنبال شرایط بهتری برای ازدواج هست! نمیدونم چرا! 

حسم میگه اونقدر که تو رویا رو میخوای، اون تو رو نمیخواد و اختمالا دنبال شرایط بهتری برای ازدواج هست! ...

خخخخ  نه بخاطر نوع نوشتنم هست ، با چشم خودم خواستگاری پسر خالش رو رد کرد و توی دادگاه جلوی قاضی بهم ابراز علاقه کرد ، و یک عالمه کار دیگه برای همینه نمیتونم رهاش کنم 

سکوتت را نمیخواهم ....
2706