2410
2553
از چند سالگی بهتون گفت که دوست داره ؟؟

من گفتم 

از 14 سالگی دوست شدیم تا 16 سالگی ک همه خبردار شدن 19 هم نشون کردیم ایشالا سال دیگم ازدواج 😁

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای شما چقد شبیه منی😂البته با اندکی تغییر. ایشالا خوشبخت بشی عزیزم💓

قربونت گلم 😂💛همچنین 

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
2720
یه سوال دیگه میشه بپرسم😶۱۶ سالگی همه چطور فهمیدن ؟!

خودمون گفتیم

منو شوهرم توواتاق بودیم(خونه مادرشوهرم)  من پشت شوهرم نشسته بودم داشتم با موهاش بازی میکردم شوهرمم داشت سشوار مادرشوهرمو که خراب بود تعمیر میکرد یهو زد به برق سشوار با صدای بلند ترکید همون لحظه مادرشوهرم ترسید درو باز کرد خودشو پرت کرد وسط اتاق... هر جا میشست و هر کیو میدید با خنددده میگفت سوسیس بندری  پشت پسرم نشسته بود داشت با موهاش بازی میکرد که سشوار ترکید اینا از ترس همونجور مونده بود رو همدیگه ... حتی به بابامم گفت .. خیلی خجالت کشیدم جلو بابام اینا🥴🥴

من الان ازدواج کردم ولی تو دوران نامزدیمون اقامون سرباز بودن اومده بود مرخصی اونم بعد از چند ماه خیلی دلمون واسه هم تنگ شده بود رفتیم تو اتاق که باهم حرف بزنیم اقو چشمتون روز بد نبینه تازه نشسته بودیم تو فاز عاشقانه ها بودیم که خواهر شوهرم در رو باز کرد اومد تو ما هم دیگه خشک شده بودیم اون نگاه کرد ما نگاه کردیم یهو برگشت که بره بیرون پاش گیر کرد به در و افتاد اون لحظه بود که بر اثر شوک وارده یادمون افتاد از بغل هم بیاییم بیرون وووااااییییی خیلی حال بدی بود هنوزم بعد سال ها یادم میفته خجالت میکشم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘
2714
من الان ازدواج کردم ولی تو دوران نامزدیمون اقامون سرباز بودن اومده بود مرخصی اونم بعد از چند ماه خیل ...

😂😂😂😂😂😂بره منم یه موقعیتی مثل همون خواهرشوهرت پیش اومده