2726
عنوان

خواهش میکنم بیاین😭😭خیلی بد بود

1103 بازدید | 91 پست

من خوابیده بودم دونیم یکی زنگ زد منم خابالو اصن میخواستم قطع کنم فک میکردم خواب میبینم جواب دادم حالیم نبود کی پشت خطه داره چی میگه یکم بعد دیدم پسریه ک باهاش ۲ ساله درارتباطم!!! داره اروم یه چیزایی میگه نفس عمیق میکشه اینا 😭😭فهمیدم خود ... میکنه😭😭هی حرف میزد خشکم زده بود از اول هیچی نگفتم 

چیکار کنم خیلی بد بود😭😭😭قهرم بودیم 

توروخدا مسخره نکنین 😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا حضرت عباس!

احمقی اگه از زندگیت برای همیشه پاکش نکنی!

پسره ی چندش آور کثیف🤮🤮🤮🤮

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706