2726

۲۳ سالمه

دلم میگیره دوستام ازدواج کردن من تک و تنها

پیشونی منو کجا میشونی

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون باید ببینی قسمت چی برات میخاد چون هنوز وقتش نشده ولی ایشالا زود میشه سنی نداری هنوز نگران نباش

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2728

سنت که هنوز کمه عزیزم...اما میدونم حتما برات سخته حق داری. خب به نظرم اگه اعتقاد داری میتونه چله ی اقای حق شناس رو بگیری یا کلا متوسل بشی به ائمه به همین نیت. 

انشاءالله هرچی خیرته برات پیش بیاد و خوشبخت بشی

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

هر اتفاقی تو زندگی هر کسی یه زمانی براش تعیین شده

برای شما فقط زمانش نرسیده پس غصه نخور 🌹

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

تو کوچه ماهم عروسی میشه خواهر😂

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن

چون تاحالا از ته دلت با ذوق و شوق نخواستی ازدواج کنی

همش ناامیدی و نگرانی

دعا کن رها کن باور داشته باش ک خدا میده

همشم ب این فک کن اگ الان نامزد بودی چیکارا میکردی کجاها میرفتی چیا میپوشیدی ک ذوق کنی و ارتعاش مناسب بفرستی

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 

دوستای من بچه دارن،ولی خودمو بااونا مقایسه نمیکنم چون من معیار دارم و تاکسی حداقل ۷۰ درصد معیارامو نداشته باشه ازدواج نمیکنم،بعضی دخترا که هرکه از راه برسه باهاش ازدواج میکنن،ازدواج خوب مهمه نه صرفا ازدواج کردن 

منم همینطور 

ولی ما ک بزرگتریم... 

هوففف ، همه به عشقشون رسیدن ... این نهایت نامردیه 

منم باید برسممممممممم.........

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
2706